Panasonic SC-HTB900 černý

Soundbar Panasonic SC-HTB900 v černém provedení doplní váš televizor o kvalitní zvukový systém s celkovým výkonem 505 W pro mohutnější basový zvuk. 3.1-kanálový zvukový panel obsahuje celkem až šest 6,5 cm nezávislých reproduktorů a výkonný bezdrátový basový reproduktor. Prostřednictvím technologie Bluetooth dokáže přehrávat zvukové soubory ze smartphonu, tabletu nebo jiných zařízení. Disponuje HDMI konektory, optickým digitálním vstupem a podporuje zvukové formáty Dolby Atmos a DTS: X. Je vhodný pro velikost televizoru s úhlopříčkou 48" a lze jej namontovat na zeď. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Popis produktu

Zvukový systém domácího kina SC-HTB900

HTB900 se přidává jako špičkový model s propracovanou akustickou technologií a ještě úžasnějším zážitkem - jako byste byli v kině. Podporuje moderní zvukové formáty Dolby Atmos a DTS: X. Výjimečný, dynamický zvuk cestuje trojrozměrným prostorem, aby vás vtáhl do působivého představení jako v kině.

Působivý filmový zážitek s formáty Dolby Atmos / DTS: X

Díky podpoře moderních zvukových formátů Dolby Atmos a DTS: X proudí zvuk ze všech směrů - i zponad hlavy. Silný, dynamický zvuk cestuje trojrozměrným prostorem, aby vás vtáhl do působivého představení jako v kině.

Zvuk prémiové kvality převzatý od značky Technics

Zařízení HTB900 převzalo koncepci svého designu od značky Technics oblasti zvukové systémů Hi-Fi a jeho zvuk doladili technici společnosti Technics. Zvuk je dokonale přizpůsoben, aby zvukovému panelu umožňoval integrovat zvukový a obrazový obsah a zaručoval reálnější zvuky.

Plně digitální zesilovač Jeno Engine

Tento systém je vybaven plně digitálním zesilovačem "Jeno Engine" od společnosti Technics, který věrně reprodukuje vysoce kvalitní zdroje zvuku. Obvod na snižování chvění je ideální na omezení chvění v celém slyšitelném pásmu. Odchylky generované při konverzi PWM se také optimálně korigují.

Vysoce kvalitní reproduktory na skutečně filmový zvuk

Celkově šest 6,5 cm reproduktorů se středním rozsahem umístěných před čelem jednotky a tweetery na obou koncích vytvářejí vysoce kvalitní zvukové pole hodné jakéhokoliv filmu. Jelikož tweetery jsou kompatibilní s vysokým rozlišením, dokáží věrně reprodukovat jakýkoli zvuk. Zcela se ponořte do filmů se zvuky, jako kdyby jste tam byli.

Mohutný basový zvuk s flexibilitou bez kabelů

Řada HTB používá bezdrátový basový reproduktor, který nepotřebuje otravné připojovací kabely. Když basový reproduktor směřuje na podlahu, mohutný basový zvuk se dosahuje uvolňováním zvuku směrem dolů z jednotky reproduktoru a portu. Jednotka dosahuje jasný zvuk i díky pevné skříňce, která snižuje vliv vibrací.

Zdokonalená reprodukce s nízkou frekvencí

Frekvenční vlastnosti reproduktoru hlavní jednotky se zlepšily, kapacita reproduktorové skříňky se rozšířila a opěrný systém kónusů reproduktoru se zcela propracoval. Díky těmto zlepšením mohou reproduktory produkovat širší nízkofrekvenční rozsah. Celý dialog včetně hlubokých mužských hlasů, které se dříve přehrávali přes basový reproduktor, můžete slyšet přes hlavní jednotku. To vám umožní soustředit se na film bez rozptylování.

Konstrukce umožňující montáž na stěnu

Konstrukce zaručuje harmonické spojení televizoru se stěnou tím, že minimalizuje mezeru při montáži zvukového panelu na stěnu.

Připojte více zařízení s Chromecastem

HTB900 s integrovaným Chromecastem umožňuje jednoduše streamovat vaše oblíbené hudební služby, rádia nebo podcasty ze smartphonu. Jelikož streamování Chromecastu podporuje zvukové zdroje s vysokým rozlišením, získáte vynikající zvukovou kvalitu. Se synchronizací více místností Multi-room můžete seskupovat kompatibilní zařízení a hrát stejnou písničku z více reproduktorů.

Technické parametry

  • Soundbar (š x v x h): 105 x 7,8 x 12,9 cm; Hmotnost: 6 kg
  • Subwoofer (š x v x h): 18 x 40,8 x 30,6 cm; Hmotnost: 5,4 kg

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Zvukové formáty Dolby Atmos
  • Počet kanálů 3,1
  • Subwoofer Ano
  • NFC Ne
  • Výkon reproduktoru 505 W

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ano
Počet kanálů: 3,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 2
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Multimédia

Zvukové formáty: Dolby Atmos

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, DTS: X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 505 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: SC-HTB900EGK

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-HTB900 černý

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Soňa, 09.5.2020

Příslušenství k Panasonic SC-HTB900 černý