Panasonic SC-HTB900 soundbar černý

  • Výprodej −17 %

Soundbar, Barva černá, 3.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 505 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Google Assistant, 2 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, DTS: X, DTS Digital surround, Zvukové formáty: Dolby Atmos, Ekvalizér. Více info


Cena 9 998 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 11 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Soundbar Panasonic SC-HTB900 v černém provedení doplní váš televizor o kvalitní zvukový systém s celkovým výkonem 505 W pro mohutnější basový zvuk. 3.1kanálový zvukový panel obsahuje celkem až šest 6,5cm nezávislých reproduktorů a výkonný bezdrátový basový reproduktor. Prostřednictvím technologie Bluetooth dokáže přehrávat zvukové soubory ze smartphonu, tabletu nebo jiných zařízení. Disponuje HDMI konektory, optickým digitálním vstupem a podporuje zvukové formáty Dolby Atmos a DTS: X. Je vhodný pro velikost televizoru s úhlopříčkou 48" a lze jej namontovat na zeď.

Zvukový systém domácího kina SC-HTB900

HTB900 se přidává jako špičkový model s propracovanou akustickou technologií a ještě úžasnějším zážitkem - jako byste byli v kině. Podporuje moderní zvukové formáty Dolby Atmos a DTS: X. Výjimečný, dynamický zvuk cestuje trojrozměrným prostorem, aby vás vtáhl do působivého představení jako v kině.

Působivý filmový zážitek s formáty Dolby Atmos / DTS: X

Díky podpoře moderních zvukových formátů Dolby Atmos a DTS: X proudí zvuk ze všech směrů kolem hlavy. Silný, dynamický zvuk cestuje trojrozměrným prostorem, aby vás vtáhl do působivého představení jako v kině.

Zvuk prémiové kvality převzatý od značky Technics

Zařízení HTB900 převzalo koncepci svého designu od značky Technics oblasti zvukových systémů Hi-Fi a jeho zvuk doladili technici společnosti Technics. Zvuk je dokonale přizpůsoben, aby zvukovému panelu umožňoval integrovat zvukový a obrazový obsah a zaručoval reálnější zvuky.

Plně digitální zesilovač Jeno Engine

Tento systém je vybaven plně digitálním zesilovačem "Jeno Engine" od společnosti Technics, který věrně reprodukuje vysoce kvalitní zdroje zvuku. Obvod ke snižování chvění je ideální k omezení chvění v celém slyšitelném pásmu. Odchylky generované při konverzi PWM se také optimálně korigují.

Vysoce kvalitní reproduktory pro skutečně filmový zvuk

Celkově šest 6,5 cm reproduktorů se středním rozsahem umístěných před čelem jednotky a tweetery na obou koncích vytváří vysoce kvalitní zvukové pole hodné jakéhokoliv filmu. Jelikož tweetery jsou kompatibilní s vysokým rozlišením, dokáží věrně reprodukovat jakýkoli zvuk. Zcela se ponořte do filmů se zvuky, jako kdybyste tam byli.

Mohutný basový zvuk s flexibilitou bez kabelů

Řada HTB používá bezdrátový basový reproduktor, který nepotřebuje otravné připojovací kabely. Když basový reproduktor směřuje na podlahu, mohutného basového zvuku je dosaženo uvolňováním zvuku směrem dolů z jednotky reproduktoru a portu. Jednotka dosahuje jasného zvuku i díky pevné skříňce, která snižuje vliv vibrací.

Zdokonalená reprodukce s nízkou frekvencí

Frekvenční vlastnosti reproduktoru hlavní jednotky se zlepšily, kapacita reproduktorové skříňky se rozšířila a opěrný systém kónusů reproduktoru je zcela propracovaný. Díky těmto zlepšením mohou reproduktory produkovat širší nízkofrekvenční rozsah. Celý dialog včetně hlubokých mužských hlasů, které se dříve přehrávaly přes basový reproduktor, můžete slyšet přes hlavní jednotku. To vám umožní soustředit se na film bez rozptylování.

Konstrukce umožňující montáž na stěnu

Konstrukce zaručuje harmonické spojení televizoru se stěnou tím, že minimalizuje mezeru při montáži zvukového panelu na stěnu.

Připojte více zařízení s Chromecastem

HTB900 s integrovaným Chromecastem umožňuje jednoduše streamovat vaše oblíbené hudební služby, rádia nebo podcasty ze smartphonu. Jelikož streamování Chromecastu podporuje zvukové zdroje s vysokým rozlišením, získáte vynikající zvukovou kvalitu. Se synchronizací více místností Multi-room můžete seskupovat kompatibilní zařízení a hrát stejnou písničku z více reproduktorů.

Technické parametry

  • Soundbar (š × v × h): 105 × 7,8 × 12,9 cm; hmotnost: 6 kg
  • Subwoofer (š × v × h): 18 × 40,8 × 30,6 cm; hmotnost: 5,4 kg


Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 505 W

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Panasonic SC-HTB900 soundbar černý

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Rudolf

25. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Kvalitní prostorový zvuk, český výrobek
  • Vyšší cena

Soňa

9. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno