Panasonic SC-HTB488 černý

Soundbar Panasonic SC-HTB488EGK v černém provedení doplní váš televizor o kvalitní zvukový systém. Spolu s bezdrátovým basovým reproduktorem zajistí vyšší kvalitu zvuku než nabízejí televizní reproduktory. Zvukový panel má možnost připojení pomocí HDMI, optický vstup nebo Viera Link. K reproduktoru lze připojit i bezdrátově díky Bluetooth. Výkonný 200W reproduktor se postará o čistý a dynamický zvuk z televizoru. Vhodný ke televizorem s úhlopříčkou alespoň 40 palců. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 20 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přeměna pokoje na kino

Vícekanálový zvukový panel obsahuje tři nezávislé repoduktory a výkonný bezdrátový basový reproduktor. Spojením obou jednotek naplníte svůj obývací pokoj obdivuhodně čistým, bohatým a zaobleným zvukem, který je mnohem dynamičtější a poutavější než zvuk poskytovaný běžnými reporduktorů televizoru.

Výrazně basy

Bezdrátový basový reproduktor, který využívá soundbar nepotřebuje otravné propojování přes kabely. Z kteréhokoliv místa v pokoji vám poskytne synamické a robustní basy. Kino u vás doma se skvělými basovými zvukovými efekty zaujme každého pozorného posluchače.

Elegantní doplněk

Kompaktntý a stylový zvukový panel je navržen tak, aby v kombinaci s televizorem VIERA s úhlopříčkou alespoň 40 palců zabezpečoval masimálny soulad. Jelikož zvukový panel lze umístit i před televizí, který není namontován na stěnu, doplní požitek ze sledování o dinamický zvuk kina. Je to mimořádně jednoduché.

Přenos hudby

Vychutnejte si hudbu ze smertfónu nebo tabletu pomocí systémového domácího kina s kvalitním zvukem. Hudební údaje můžete snadno a bezdrátově přenášet do zvukového panelu z kompatibilních zařízené prostřednictvím připojení Bluetooth.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 2,1
  • Subwoofer Ano
  • NFC Ne
  • Výkon reproduktoru 200 W

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 1
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 85,3 cm
Výška: 6 cm
Hloubka: 9 cm
Hmotnost: 1,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabely

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby Digital, DTS
Výkon reproduktoru: 200 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-HTB488EGK

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-HTB488 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic SC-HTB488 černý