Panasonic SC-HC300EG-K černý

Stylový 1-pásmový mikrosystém Panasonic SC-HC300EG-K v černém provedení má tenký a elegantní design, který zapasuje do každého moderního či tradičního interiéru. Zařízení nabízí funkci AUX-IN Auto Play, takže hudbu můžete poslouchat z různých zařízení. Produkuje čistý a jasný zvuk s minimálním zkreslením a RMS výkonem 20 W. Disponuje digitálním 2-kanálovým zesilovačem představujícím ústřední bod celého systému. Pyšní se funkcí Bluetooth, díky čemuž můžete streamovat vaši oblíbenou hudbu. Stačí si stáhnout aplikaci Panasonic Music Streaming na ovládání oblíbených skladeb. Také zvládne přehrávat média z tradičnějších zdrojů, jako je například USB či CD. Mezi jeho vlastnosti patří i ekvalizér, budík nebo FM rádio. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový zvuk pro moderní život

Jednoduchý design do každého interiéru. Toto kompaktní tělo nabízí bohatý a naplňující zvuk, jaký byste při takových rozměrech nečekali. Zařízení nabízí funkci AUX-IN Auto Play, takže můžete jednoduše poslouchat hudbu z různých zařízení.

Čistý a dynamický zvuk

Kompaktní a štíhlý obal je domovem nejnovější zvukové technologie. Digitální 2-kanálový zesilovač představuje ústřední bod, který nabízí čistý a dynamický zvuk bez zkreslení. HC300 se přizpůsobí vašemu životu a obohatí ho vynikajícím zvukem.

Hudební rám

Minimalistické provedení zařízení HC300 harmonicky splyne s jakýmkoli prostorem a materiály s různou texturou. Vytváří důmyslnou atmosféru a svým zvukem i designem obohatí váš život. Navíc je optimalizované pro montáž na stěnu. Proto jsou vaše možnosti při instalaci větší a můžete si lépe vychutnat hudbu ve svém životě.

Funkce AUX-IN Auto Play pro zvukové a streamující zařízení

Jednoduše připojte audio nebo streamující zařízení, jako je například Chromecast Audio, ke konektoru AUX-IN. I když je zařízení HC300 vypnuté, rozpozná zvukový signál, automaticky zapne napájení a přehraje hudbu z konektoru AUX.

Navrženo pro milovníky hudby

Ať už máte rádi hudbu z tradičních zdrojů, jako je rádio nebo CD, upřednostňujete streamování přes Bluetooth, tento flexibilní Hi-Fi systém vám vyhoví. Stáhněte si bezplatnou aplikaci Panasonic Music Streaming na ovládání a streamování oblíbených skladeb ze služeb na odběr hudby.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • RMS výkon 20 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 1 - pásmový
  • DAB Ne
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 40,9 cm
Výška: 19,8 cm
Hloubka: 10,7 cm
Hmotnost: 2,5 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: USB, CD
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 30
DAB: Ne
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 20 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 1 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-HC300EG-K

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-HC300EG-K černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic SC-HC300EG-K černý