Panasonic SC-HC2020 černý

Stylový 1-pásmový mikrosystém Panasonic SC-HC2020 v černém barevném provedení má tenký a elegantní design, který zapasuje do každého moderního či tradičního interiéru. Produkuje čistý a jasný zvuk, který bude plynout do prostoru ze dvou reproduktorů s RMS výkonem 40 W, a o bohaté a robustní basy se zase postará točitý akustický kanál. Pyšní se integrovaným Chromecastem, což mu umožňuje streamovat oblíbené hudební služby, rádia nebo podcasty z chytrého telefonu či tabletu. Také zvládne přehrávat média z tradičnějších zdrojů, jako je například USB či CD. Disponuje technologií Bluetooth 4.2, AUX vstupem, FM a DAB + tunerem a synchronizací více místností Multi-room. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Možnosti připojeného zvukového systému Hi-Fi pro moderní život

Google Chromecast vám umožní si na tomto zařízení vychutnat nejen CD a rádio, ale i různé hudební služby v aplikacích. Jednoduchý design se hodí do každého interiéru. Kompaktní tělo nabízí bohatý a naplňující zvuk, jaký byste od takových rozměrů nečekali.

Připojte více zařízení s Chromecastem

Zařízení HC2020 s integrovaným Chromecastem umožňuje jednoduše streamovat vaše oblíbené hudební služby, rádia nebo podcasty z chytrého telefonu nebo jiných mobilních zařízení. Jelikož streamování Chromecastu podporuje zvukové zdroje s vysokým rozlišením, získáte vynikající zvukovou kvalitu. Se synchronizací více místností Multi-room můžete seskupovat kompatibilní zařízení a hrát stejnou písničku z více reproduktorů.

Hudební rám

Minimalistické provedení zařízení HC2020 harmonicky splyne s jakýmkoli prostorem a materiály s různou texturou. Vytváří důmyslnou atmosféru a svým zvukem i designem obohatí váš život. Navíc je optimalizované pro montáž na stěnu. Proto jsou vaše možnosti při instalaci větší a můžete si lépe vychutnat hudbu ve svém životě.

8 cm širokopásmové reproduktory a točitý akustický kanál

Reproduktory mají točitý akustický kanál, který má jedinečný tvar pro zvýšení rezonance. Vychutnejte si bohaté a robustní basy, které při tomto tenkém těle svou kvalitou daleko předčí vaše očekávání.

Ovládání bez rukou pomocí Asistenta Google

Toto zařízení můžete propojit se zařízením Panasonic SC-GA10, jehož součástí je Asistent Google nebo Google Home, takže můžete reproduktory ovládat hlasem. Jednoduchými příkazy ovládejte ze zařízení HC2020 hlasem streamovací služby, jako je hudba Google Play nebo Spotify, a podcasty.

Aplikace Panasonic Music Control se stylovým designem

Ze zařízení Panasonic HC2020 si vychutnávejte hudební soubory, které máte v telefonu, tabletu či na hudebním serveru. S aplikací Panasonic Music Control dosáhnete lepší kvalitu zvuku i pohodlnější ovládání hudby.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • RMS výkon 40 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 1 - pásmový
  • DAB Ano
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi štandardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 42 cm
Výška: 22,5 cm
Hloubka: 10,2 cm
Hmotnost: 2,5 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: USB, CD
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 50
DAB: Ano
RDS: Ne
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 40 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 1 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-HC2020EGK

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-HC2020 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic SC-HC2020 černý