Panasonic SA-PMX90 černý vystavený kus s plnou zárukou

Vyberte si jinou variantu

6 990 Kč ? Ušetříte 14 % 5 998 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 59,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stylový mikrosystém Panasonic SA-PMX90 v černé barvě má elegantní a jednoduchý design, který vyhoví široké škále interiérů. O bohatý zvuk z různých zdrojů hudby se postará technologie LincsD-Amp a trojsměrový reproduktor s kupolovitým tweeterem a výkonem 120 W. Vychutnávání oblíbené hudby vám usnadní port USB DAC, funkce Aux-In Auto Play umožní pracovat s různými zařízeními a optický vstup zajistí snadné připojení k televizoru. Nechybí ani FM rádio, se kterým si naladíte až 30 stanic. Prostřednictvím technologie Bluetooth můžete streamovat hudbu ze smartphonu či tabletu. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 14 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Panasonic SC-PMX92 černý

Stylový mikrosystém Panasonic SC-PMX92 v černé barvě má elegantní a jednoduchý design, který vyhoví široké škále interiérů. O bohatý zvuk z různých zdrojů hudby se postará technologie LincsD-Amp a…

 • Wi-Fi: Ne
 • RMS výkon: 120 W
 • NFC: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

CD stereosystém SA-PMX90

Mikrosystém disponuje technologií LincsD-Amp a trojsměrovým reproduktorem s hedvábným kupolovitým tweeterem, které vám poskytnou bohatý zvuk z různých zdrojů hudby. Port USB DAC usnadňuje vychutnávání si vysoce kvalitního zvuku a funkce AUX-IN Auto Play umožňuje pracovat s různými zařízeními. Optický vstup byl přidán na snadné připojení k televizoru.

Čistý a dynamický zvuk

Zařízení PMX90 vytváří nádherný expresivní a dynamický zvuk, který se dokonale hodí na přehrávání s vysokým rozlišením. Umožňuje to kombinace designu trojsměrového reproduktoru a hedvábného kopulového tweeteru, který je schopen dosáhnout frekvence až 50 kHz.

Přirozený zvuk s minimálním rušením nebo zkreslením

Díky technologii LincsD-Amp si vychutnáte hudbu přesně tak, jak by měla znít. Inovativní verze této technologie dokáže vyřešit problémy (například chvění a šum způsobený napájením), které obvykle způsobují zkreslení během digitálního přehrávání hudby.

Špičkové hliníkové elektrolytické kondenzátory pro oblast zvuku

Prémiové hliníkové elektrolytické kondenzátory a metalizované kondenzátory s polyesterovou fólií jsou jen dvěma oblastmi, ve kterých se PMX90 liší od jiných zařízení Hi-Fi. V těchto hliníkových elektrolytických kondenzátorech pro oblast zvuku je syntetický slídový prášek přimíchaného do elektrolytického papíru a jako hlavní vodiče se používají ocelové dráty pokryté mědí. Výsledný zvuk je jasný a čistý a poskytuje výrazný pocit přítomnosti. Tyto kondenzátory s fólií jsou navrženy speciálně pro použití v oblasti reprodukce zvuku a díky použití elektrod s nanesenou kovovou vrstvou mají vynikající frekvenční odezvu a teplotní charakteristiky.

Bohatý zvuk z vysoce kvalitních zdrojů

Mikrosystém PMX90 používá jedinečný převodník DAC a systém ovladače USB, abyste si mohli poslechnout o všechny detaily bohatý zvuk dnešních vysoce kvalitních zvukových formátů, jako je DSD, FLAC, WAV nebo AIFF.

Bohatý zvuk

Bluetooth s remastrováním kompenzuje signály ztracené v důsledku komprese dat při přenosu zvuků prostřednictvím připojení Bluetooth. Poskytuje vysoce kvalitní přehrávání zdrojů zvuku ze zařízení kompatibilních s připojením Bluetooth, jako jsou smartphony nebo tablety.

Funkce AUX-IN Auto Play pro zvukové a streamujicí zařízení

Jednoduše připojte zvukové nebo streamující zařízení, například Chromecast Audio, ke konektoru AUX-IN. I když je zařízení PMX90 vypnuté, rozpozná zvukový signál ze zařízení, automaticky zapne napájení a přehraje hudbu z konektoru AUX.

Elegantní a kompaktní design

Na předním a horním panelu a na voliči hlasitosti hlavní jednotky je použit hliník, který poskytuje jednoduchý, vysoce kvalitní vzhled. Reproduktorová skříňka je vyrobena z prvotřídního dřeva. Tento univerzální design s vysokou kvalitou vyhovuje široké škále dekorací pokojů.

Rozměry:

Jednotka 21,1 x 26,7 x 11,4 cm
Reproduktor 16,1 x 26,2 x 23,8 cm

Hmotnost:

Jednotka 2,8 kg
Reproduktor 2,6 kg

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • RMS výkon 120 W
 • NFC Ne
 • Typ reproduktoru 3 - pásmový
 • DAB Ne
 • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD, USB
Zvukové formáty: wav, flac, mp3, aac

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 30
DAB: Ne
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 120 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-PMX90EG-K

Všechny parametry

Recenze Panasonic SA-PMX90 černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

JAN, 29.4.2020

Za nabízenou cenu hraje opravdu velmi dobře. Zvuk je hutný a čistý, s dobrým podáním detailů. Pokud nechcete urácet desetitisíce za dospělé Hi-Fi, tento mini systém pro Vás může být dostačující. Reproduktory vypadají malé ale hrají neočekávaně dobře. Jen je třeba použít vlastní kabel 2,5mm2, který zlepší podání basů oproti dodávanému tenkému a krátkému kablíku. Kabelové svorky na repro i na recievru jsou na to dostatečné dimenzovené. Nastavení je kvůli jednoduchému jednořádkovému alfanumerickému displeji ne zcela intuitivní, nicméně potřebné věci nastavíte jednou a dále se již nemusíte starat - tedy do odpojení od sítě. Přes Bluetooth hraje dobře je možné nastavit dva způsoby komunikace - buď s důrazem na kvalitu spojení a nebo s důrazem na kvalitu zvuku. Horší je to s citlivosí u FM radia, tam bez dodávané anténa v podobě tenkého kablíku prakticky nic nenaladíte. S použitím antény je to mnohem lepší. Líbí se mi automatické zapnutí při připojení bluetooth nebo aux in. To první je fajn, když chcete přehrát něco z mobilu to druhé použijete, aby se mini systém sám zapnul při zapnutí televize, k níž je připojen, čímž posoune sledování filmů na novou úroveň. ... zobrazit víc

 • -velmi pěkný zvuk, který ospravedlní zápory uvedené níže
 • -automatické zapnutí při připojení bluetooth nebo aux in
 • -dva analogové vstupy zvuku, jeden digitální optický
 • -DAC převodník - možno připojit PC a tuto věž použít jako výstupní zvukovou kartu
 • -dva potenciometry na výšky / basy
 • -displej je velmi jednoduchý co se týče zobrazení názvů skladeb
 • -krátké a velmi tenké kabely k reproduktorům
 • -těžkopádné nastavování kvůli jednoduchému displeji

Příslušenství k Panasonic SA-PMX90 černý