Panasonic RZ-S500W-K černá

Zobrazit


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, Bluetooth, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ano, Výdrž baterie: 6,5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 19,5 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ano, Certifikace IPX4, Odnímatelný kabel: Ne, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano, Bez jediného kabelu: Ano, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 988 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Designová bezdrátová sluchátka do uší Panasonic RZ-S500W-K v černém provedení vás už na první pohled okouzlí skutečnou bezdrátovou svobodou a výjimečným zvukem. Specifikem je vysoce výkonné duální hybridní potlačení šumu, šest spolehlivých MEMS mikrofonů (potlačení šumění větru), optimalizovaný dotykový snímač či metoda přenosu z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň (stabilní přenos a nízká spotřeba energie). Integrovaná baterie zajistí provoz na 6,5 hodiny, ale k dispozici budete mít i nabíjecí pouzdro, které je dodatečně nabije na dalších 13 hodin (dohromady 19,5 hodiny). S určitostí potěší i odolnost vůči stříkající vodě a potu (IPX4), díky které je využijete i na túře či při delší jízdě na kole.

Panasonic RZ-S500W - skutečně bezdrátová sluchátka

Zůstaňte ve spojení bez ohledu na cokoliv. Tato bezdrátová sluchátka s potlačením šumu poskytují výkonné potlačení šumu, abyste si mohli naplno užívat svoji hudbu kdekoliv a kdykoliv. Vaše hovory budou křišťálově čisté díky jedinečné anténě a dvojitému směrovému mikrofonu.

Špičkové duální hybridní potlačení šumu

Vysoce výkonné duální hybridní potlačení šumu kombinuje technologie zpětnovazebního a předsazeného potlačení šumu s analogovým a digitálním zpracováním zachyceného šumu. Bezdrátová sluchátka tak nabízejí vynikající podmínky, abyste se mohli plně ponořit do zvukového obsahu.

Výborná kvalita hovorů

Šest vysoce výkonných MEMS mikrofonů je vestavěno do jedinečné labyrintové skříně, která dokáže potlačit šum větru. Nepříjemné zvuky jsou omezené a došlo i k vylepšení výkonu potlačení šumu a kvalitě hovorů. Díky přidané směrové technologii sluchátka umožňují efektivní přenos vašeho hlasu při potlačení okolního šumu.

Stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech

Rozlučte se s občasnými přerušeními hudby nebo hovorů, a to i v přeplněných místech, díky optimalizovanému dotykovému snímači a anténě v kompaktním pouzdru bezdrátových sluchátek S500W, který je doplněn levo-pravým nezávislým systémem signalizace. Užijte si zasloužené stabilní spojení, ať jste kdekoli.

Jedinečná konstrukce antény

Malých rozměrů sluchátek bylo dosaženo díky integraci Bluetooth antény a dotykového snímače uvnitř ovládací části a zároveň zlepšením stability připojení. Díky patentovanému designu konstrukce antény dochází k maximalizaci výkonu antény i s malými rozměry sluchátka.

Nezávislé připojení levého a pravého sluchátka

Starší způsob přenosu rychleji vybíjí baterii a je náchylný k přerušování signálu. Pro tato sluchátka byla využita metoda přenosu z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň. Tato metoda zajišťuje stabilní přenos a nízkou spotřebu energie.

Kompatibilní s hlasovým asistentem

Funkce hlasových asistentů chytrých telefonů, například Siri, Google Assistant a Amazon Alexa, lze aktivovat ovládáním dotykového snímače sluchátka v uchu. Sluchátka vydrží přehrávání po dobu 6,5 hodiny na jedno nabití a až 19,5 hodiny při použití dobíjecího pouzdra. 15 minut rychlého nabíjení vám zajistí 70 minut doby přehrávání.

Použití na jedno ucho

Funkce přepínání úloh vám umožní používat jedno sluchátko, vlevo nebo vpravo. Sluchátka jsou také odolná vůči vodě ve třídě IPX4, což znamená, že náhlý déšť vás nezaskočí (s IPX4 jsou kompatibilní pouze sluchátka, nezahrnuje nabíjecí pouzdro). Jednoduchým klepnutím na dotykový snímač sluchátek přepnete do režimu zvuku okolí k zachycení externích zvuků při poslechu hudby. Klepnutím na snímač na dvě sekundy můžete přecházet mezi režimy „Potlačení šumu“, „Zvuky okolí“ a „Vypnuto“.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic RZ-S500W-K černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jaroslav

16. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Splnila má očekávání, kvalitní zvuk, zpracování, materiál