Panasonic RZ-S300W-G zelená


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva zelená, Bluetooth, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ano, Výdrž baterie: 7,5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 30 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ne, Certifikace IPX4, Odnímatelný kabel: Ne, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano, Bez jediného kabelu: Ano, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 798 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designová bezdrátová sluchátka do uší Panasonic RZ-S300W-G v jemně mentolovém provedení vás už na první pohled okouzlí skutečnou bezdrátovou svobodou a výjimečným zvukem. Specifikem jsou vysoce výkonné mikrofony MEMS (potlačení šumění větru), optimalizovaný dotykový snímač a anténa (stabilní spojení) nebo metoda přenosu z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň (permanentní přenos a nízká spotřeba energie). Integrovaná baterie zajistí provoz na 7,5 hodiny, ale k dispozici budete mít i nabíjecí pouzdro, které je dodatečně nabije na dalších 22,5 hodiny (dohromady 30 hodin). S určitostí potěší i odolnost vůči stříkající vodě a potu (IPX4), díky které je využijete i na túře či při delší jízdě na kole.

Panasonic RZ-S300W - skutečně bezdrátová sluchátka

Zůstaňte ve spojení bez ohledu na cokoliv. Tato bezdrátová sluchátka poskytují stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech, takže získáte maximální pohodlí k užívání vašeho obsahu. Minimální a kompaktní design ničemu nebrání a umožňuje vám užít si hudbu a konverzaci kdykoliv a kdekoliv.

Výborná kvalita hovorů

Vysoce výkonné mikrofony MEMS jsou zabudovány do unikátní labyrintové struktury, která prospívá k potlačení šumění větru, efektivnímu přenosu vašeho hlasu a potlačení okolního hluku.

Stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech

Rozlučte se s občasnými přerušeními hudby nebo hovorů, a to i v přeplněných místech, díky optimalizovanému dotykovému snímači a anténě v kompaktním pouzdru bezdrátových sluchátek S300W, který je doplněn levo-pravým nezávislým systémem signalizace. Užijte si zasloužené stabilní spojení, ať jste kdekoli.

Jedinečná konstrukce antény

Malých rozměrů sluchátek bylo dosaženo díky integraci Bluetooth antény a dotykového snímače uvnitř ovládací části a zároveň zlepšením stability připojení. Díky patentovanému designu konstrukce antény dochází k maximalizaci výkonu antény i s malými rozměry sluchátka.

Nezávislé připojení levého a pravého sluchátka

Starší způsob přenosu rychleji vybíjí baterii a je náchylný k přerušování signálu. Pro tato sluchátka byla využita metoda přenosu z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň. Tato metoda zajišťuje stabilní přenos a nízkou spotřebu energie.

Kompatibilní s hlasovým asistentem

Funkce hlasových asistentů chytrých telefonů, například Siri, Google Assistant a Amazon Alexa, lze aktivovat ovládáním dotykového snímače sluchátka v uchu. Sluchátka vydrží přehrávání po dobu 7,5 hodiny na jedno nabití a až 30 hodin při použití dobíjecího pouzdra. 15 minut rychlého nabíjení vám zajistí 70 minut doby přehrávání.

Použití na jedno ucho

Funkce přepínání úloh vám umožní používat jedno sluchátko, vlevo nebo vpravo. Sluchátka jsou také odolná vůči vodě ve třídě IPX4, což znamená, že náhlý déšť vás nezaskočí (s IPX4 jsou kompatibilní pouze sluchátka, nezahrnuje nabíjecí pouzdro). Dlouhým stiskem dotykového senzoru přepnete do režimu Ambient Sound, ve kterém můžete registrovat zvuky z okolí i během poslechu vašich playlistů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic RZ-S300W-G zelená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno