Panasonic RX-D70BT černý

Přenosný radiopřehrávač Panasonic RX-D70BT v černém provedení má moderní kompaktní design s ergonomickým rozložením tlačítek a velký, dobře čitelný displej. Kvalitní zvukový zážitek zajišťují dva širokopásmové reproduktory s šířkou 8 cm a s funkcí Port Bass Reflex pro silné basy. Přehrávač podporuje množství zdrojů zvuku včetně FM a DAB + s možnostmi předvolby 30 stanic, dále CD, USB, AUX a nechybí ani Bluetooth technologie pro bezdrátové streamování hudby. O snadné přenášení se postará zabudovaná rukojeť. Radiopřehrávač může napájet ze sítě nebo prostřednictvím baterií, které po úplném nabití vydrží přehrávat hudbu až 5 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Panasonic RX-D55AEG-K (šedý) - radiomagnetofon s CD

Rádio Panasonic RX-D55EG A přehrává CD-R/RW, MP3, kazety, výkon 2x10 W, 2 pásmové reproduktory, FM/AM tuner, USB, Music Port, výstup na sluchátka, ekvalizér, hodiny, časovač, podsvícený displej.

 • Bluetooth: Ne
 • USB port: Ano
 • Typ média: CD-RW, CD-R

Zobrazit produkt

Popis produktu

Široká kompatibilita zdrojů zvuku

Kromě podpory rozhlasového vysílání, například FM nebo DAB+, dokáže D70BT přehrávat množství populárních zdrojů zvuku, jako jsou disky CD, Bluetooth, USB a AUX. Stručně řečeno, toto rádio typu vše v jednom vám umožní vychutnávat si oblíbenou hudbu prostřednictvím široké škály médií.

Moderní, stylový, s vynikající použitelností

Čtvercový model D70BT s elegantní povrchovou úpravou a stylovým předním panelem z lisované síťky se vyznačuje moderním minimalistickým designem, který se dokonale hodí do různých interiérů. Navíc k zajištění snadného používání má přední panel maticový bodový displej a velká tlačítka na bezproblémové ladění přednastavených skladeb a rozhlasových stanic.

Kompaktní čtvercový tvar

Zařízení D70BT má dobře vyváženou a jednoduchou konstrukci čtvercového tvaru, která se krásně hodí k vodorovným a svislým liniím v místnostech. Při rozměrech jen 128 × 310 × 205 mm ho navíc lze umístit i do malého prostoru. Mřížková struktura předního panelu je navržena na šíření zvuku přímo z reproduktoru. Společně s matnou povrchovou úpravou vytvářejí retrospektivní, ale zároveň moderní vzhled, který zvýrazňuje design.

Užívejte si rozhlasové vysílání, kamkoli jdete

D70BT lze napájet ze suchých baterií a má zabudovanou rukojeť pro snadné přenášení. Po úplném nabití nabízejí baterie dlouhý 5-hodinový provoz, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat v obývacím pokoji, domácí kanceláři, zahradě nebo kdekoliv chcete.

10 tlačítek

Na předním panelu jsou velké, zešikmené tlačítka, což umožňuje snadný výběr, přehrávání a přeskakování skladeb během přehrávání. Maticový bodový displej podporuje systém RDS (Radio Data System) a dokáže zobrazovat různé informace o vysílání nebo hudbě. Na horním panelu se nacházejí tlačítka napájení, ovládání časovače a nastavení používané před přehráváním.

Vysoce kvalitní zvuk v kompaktním těle

D70BT má dva širokopásmové reproduktory šířce 8 cm. Jednotlivé reproduktorové skříňky na obou stranách potlačují hluk z okolí. Port Bass Reflex na zadní straně navíc umožňuje reprodukci silného basového zvuku. Výsledkem je jasný a vysoce kvalitní zvuk vycházející z kompaktního těla.

Zřetelné dialogy na jednoduchý poslech

Režim zřetelných dialogů zlepšuje hlasy vycházející z předního reproduktoru a zjednodušuje poslech dialogů. Tato funkce je užitečná v případě méně jasných dialogů a zejména pro starší uživatele, kteří mají problémy se sluchem.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ano
 • USB port Ano
 • Typ média CD, USB
 • Výstup pro sluchátka Ano
 • RMS výkon 4 W
 • NFC Ne
 • DAB Ano
 • RDS Ano
 • Počet reproduktorů 2
 • Kazetový prehrávač Ne

Další vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 31 cm
Výška: 12,8 cm
Hloubka: 20,5 cm
Hmotnosť: 2,3 Kg

Multimédia

Typ média: USB, CD
Zvukové formáty: mp3

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: FM, DAB +
Počet stanic v paměti: 30
DAB: Ano
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 4 W

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Typ batérie: D

Reproduktory

Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: RX-D70BTEG-K

Všechny parametry

Recenze Panasonic RX-D70BT černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

JAN, 03.11.2020

Zatím plná spokojenost

 • Kompaktní a přenosný přijímač
 • BT k dispozici
 • DAB i FM radio
 • Kvalitní zvuk

Příslušenství k Panasonic RX-D70BT černý