Panasonic RP-BTS10E-K černá

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Kompaktní ultralehká sportovní Bluetooth sluchátka Panasonic RP-BTS10E-K jsou vhodné pro náročné cvičení v tělocvičně, sport a jízdu po cestách i chodnících. Sluchátka na hlavě dobře drží a pohodlně zůstanou na místě během cvičení. Jejich třída odolnosti IPX-2 poskytuje odolnost proti potu a vlhkosti. Vysoce kvalitní 14 mm neodymové měniče poskytují hluboké, rezonující basy. Pro bezpečnost během cvičení není okolní zvuk zcela potlačen, abyste slyšeli a vnímali okolí. Barva: černá.

Váš nový společník pro tréninky

Díky konstrukci určené na přirozené nošení, hlubokým basem a hmotnosti jen 22 gramů poskytují sluchátka Panasonic RP-BTS10 zážitek z bohatého zvuku dokonce i během nejnáročnějších cvičení. Využívejte připojení Bluetooth a nemějte starosti s nabíjením: stačí popadnout a jít.

Rychlé nabíjení, nastavitelná konstrukce, brilantní zvuk

Lehká sluchátka RP-BTS10 se díky nastavitelným ušním háčkem přizpůsobí liniím vašeho těla. Připojte se přes Bluetooth a zažijte robustní basy z 14,3 mm budící jednotky. Otevřený přenos zvuků se smísí s okolními zvuky, takže nikdy nebudete odříznuti od vnějšího světa. Baterie má výdrž více než 4 hodiny a je vodotěsná.

Rychlé a stabilní nasazení

Nastavovací prvek pro rychlé nasazení a nastavitelný háček zaručují rychlé nasazení a bezpečné držení i během intenzivního cvičení. Spona s háčkem přidává k vynikajícímu nasazení odolnost díky měkkému, ale zároveň pevnému elastomeru. V důsledku toho se při nošení minimalizuje napínání.

Sluchátka s tradičním stylem, ekvivalent kódu IPX2. Ideální na sport

Namísto blokování umožňují sluchátka s tradičním stylem vstup okolních zvuků společně s hudbou, abyste při cvičení byli v bezpečí. Znamená to, že okolní zvuky slyšíte, dokud sportujete v tělocvičně nebo běháte kolem města. Vodotěsnost odpovídající kódu IPX2 zas chrání sluchátka před potem, díky čemuž jsou ideální pro použití při sportování.

Ultralehký design

Spony do uší sluchátek BTS10 váží jen 10 g pro obě uši. Jsou tak snadné, že možná zapomenete, že je máte nasazené. Jsou skvělé pro sportovce, kteří se pomocí hudby lépe koncentrují. 

Ostré a silné basy

Výkonné 14,3 mm neodymové budicí jednotky, design na zesílení basů. Kryt jednotky s designem na zesílení basů směřuje přímo do ucha a robustní basy vycházejí z budící jednotky. Při maximálním cvičení tak uslyšíte ostré a výrazné basy se silným rytmem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic RP-BTS10E-K černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno