Panasonic RF-D100BT hnědý


Rádiopřijímač, Barva hnědá, Podporované pásma: FM, DAB +, DAB, DAB, RDS, 5 stanic v paměti, Celkový výkon: 10 W, AUX vstup, Výstup pro sluchátka, Vestavěný displej, LCD, Hodiny, Časovač, Napájení: 230V + baterie, Typ baterie: C. Více info


Cena 3 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Radiopřijímač Panasonic RF-D100BT má jednoduchý design. Je vyroben z hliníku a dřeva, které se používají i k výrobě hudebních nástrojů. Přední panel disponuje LCD displejem a různými ovládacími prvky. Naladíte na něm rádiové vysílání v pásmu FM, DAB nebo DAB+. K zařízení můžete díky AUX portu a bezdrátové technologii Bluetooth připojit smartphone, tablet nebo notebook.

Exkluzivní materiály

Radiopřijímač Panasonic RF-D100BT s horizontálním tvarem a jednoduchým provedením má moderní vzhled. Ten vynikne v jakémkoliv prostředí. Box rádia tvoří dřevo, které se využívá i při výrobě hudebních nástrojů. Přední hliníkový panel je vybaven LCD displejem a různými ovládacími prvky.

Dva reproduktory s basovou trubicí

6,5cm reproduktory s plným rozsahem, umístěné v dřevěném boxu, se postarají o vysokou kvalitu zvuku. Hudba plynoucí z rádia je tak plná harmonických tónů. Speciální izolátory a bassreflexová konstrukce navíc produkují hluboké basy, které byste od zařízení těchto rozměrů nečekali.

Zpracování zvuku

Zvukový procesor digitalizuje příchozí audio data bez snížení jejich kvality. Díky tomu si vychutnáte poslech rádia i hudbu streamovanou z vašeho telefonu ve vysoké kvalitě.

Nastavení

Hudbu si můžete nastavit podle sebe pomocí ekvalizéru s 5 předvolbami. Vaše oblíbené stanice uložíte do paměti, takže je nebudete muset vždy znovu vyhledávat.

Různé zdroje hudby

Zařízení kromě příjmu klasického FM vysílání disponuje i přístupem k digitálnímu obsahu v pásmach DAB i DAB+. Díky portu AUX a bezdrátové technologie Bluetooth ho připojíte k chytrým telefonům, tabletům nebo notebookům.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

USB port Ne
Typ displeje LCD
Výstup pro sluchátka Ano
Podporované pásma DAB, DAB +, FM
Celkový výkon 10 W
Počet stanic v paměti 5
Vestavěný displej Ano
DAB Ano
RDS Ano
Hodiny Ano
Časovač Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic RF-D100BT hnědý

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jarmila

25. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Pěkný vzhled, čistota zvuku.

Dobrá koupě.