Panasonic RB-M500B černá


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, Bluetooth, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ne, Výdrž baterie: 30 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ne, Certifikace nemá, Odnímatelný kabel: Ano, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano. Více info

Barva


Cena 2 149 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 21 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Pohodlná, bezdrátová sluchátka Panasonic RB-M500B v černém provedení vás ohromí čistým zvukem a mohutnými basy s funkcí XBS DEEP, které budou proudit do vašich uší ze 40mm neodymových měničů. Sluchátka vydrží přehrávat hudbu prostřednictvím technologie Bluetooth 5.0 dlouhých 30 hodin na jedno nabití a díky technologii bočního rozptylování tlaku zaručí komfort při nošení. S určitostí potěší i mikrofon a multifunkční tlačítko na spuštění hlasové funkce smartphonu pro výběr skladeb, nastavení hlasitosti a ovládání hovorů. Specifikem je basový reaktor produkující silné vibrace pro ještě intenzivnější zážitek z poslechu. Součástí je i odpojitelný kabel s délkou 1,2 m.

Hluboké basy rozproudí vaše tělo

XBS DEEP (systém extra hlubokých basů) vytváří dobře vykreslené hluboké basy, díky čemuž pocítíte vliv dynamického zvuku v celém těle, jako byste byli v posluchárně nebo v koncertní hale.

Dobře definovaná odezva hlubokých basů

Systém bezokrajového reproduktoru je vybaven pružnou membránou z nanovláken, která není přímo připevněna k rámu reproduktoru, výsledkem čehož je plynulejší pohyb membrány a produkce dynamického basového zvuku s vysokým rozlišením.

Silné vibrace

Basový reaktor zesiluje nízké frekvence skutečnými vibracemi k vytvoření basového zvuku, který zní, jako byste byli na živém koncertě.

Pohodlné nošení

Technologie bočního rozptylu tlaku rovnoměrně rozptyluje podélný tlak na celé uši pro komfortnější používání během celého dne.

Unikátní funkce

  • Aktivace hlasového asistenta - Spusťte funkci hlasového ovládání vašeho smartphonu k jednoduchému výběru hudby, nastavení hlasitosti a zahájení telefonních hovorů bez použití rukou.

  • 30 hodin přehrávání - Můžete si užít více než 30 hodin nepřetržitého bezdrátového přehrávání.

  • Rychlé nabíjení - Jen 15minutovým nabíjením získáte 2 hodiny poslechu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth, 3,5 mm
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic RB-M500B černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno