Panasonic RB-M300B černá

Zobrazit


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva černá, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ne, Výdrž baterie: 50 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ne, Certifikace nemá, Odnímatelný kabel: Ano, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano. Více info

Barva


Cena 1 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pohodlná, bezdrátová sluchátka Panasonic RB-M300B v černém provedení vás ohromí čistým zvukem a mohutnými basy s funkcí XBS DEEP, které budou proudit do vašich uší ze 40mm neodymových měničů. Sluchátka vydrží přehrávat hudbu prostřednictvím technologie Bluetooth 5.0 dlouhých 50 hodin na jedno nabití a díky technologii bočního rozptylování tlaku zaručí komfort při nošení. S určitostí potěší i mikrofon a multifunkční tlačítko pro spuštění hlasové funkce smartphonu pro výběr skladeb, nastavení hlasitosti a ovládání hovorů. Specifikem je tlačítko pro aktivaci ekvalizéru, pro ještě intenzivnější zážitek z poslechu. Součástí je i odpojitelný kabel s délkou 1,2 m.

Silné a mohutné basy

Přímo na sluchátkách je umístěno tlačítko pro aktivaci ekvalizéru, kterým ještě více zvýrazníte basy a posílíte celkový zvuk pro ještě intenzivnější audio zážitek.

Hluboké basy rozproudí vaše tělo

XBS DEEP (systém extra hlubokých basů) vytváří dobře vykreslené hluboké basy, díky čemuž pocítíte vliv dynamického zvuku v celém těle, jako byste byli v posluchárně nebo v koncertní hale.

Dobře definovaná odezva hlubokých basů

Systém bezokrajového reproduktoru je vybaven pružnou membránou z nanovláken, která není přímo připevněna k rámu reproduktoru, výsledkem čehož je plynulejší pohyb membrány a produkce dynamického basového zvuku s vysokým rozlišením.

Pohodlné nošení

Technologie bočního rozptylu tlaku rovnoměrně rozptyluje podélný tlak na celé uši pro komfortnější používání během celého dne.

Unikátní funkce

  • Aktivace hlasového asistenta - Spusťte funkci hlasového ovládání vašeho smartphonu k jednoduchému výběru hudby, nastavení hlasitosti a zahájení telefonních hovorů bez použití rukou.

  • 50 hodin přehrávání - Můžete si užít více než 50 hodin nepřetržitého bezdrátového přehrávání.

  • Rychlé nabíjení - Jen 15minutovým nabíjením získáte 3 hodiny poslechu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic RB-M300B černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Lenka

25. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • nikde netlačí
  • funkci plní výtečně

poměr cena/výkon - spokojenost