Panasonic NN-GD38HSSUG


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 950 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 27,9 cm, Šířka: 48,8 cm, Hloubka: 39,5 cm. Více info


Cena 5 490 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 6 319 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Panasonic NN-GD38HSSUG v černém provedení má maximální výkon mikrovln 950 W a výkon grilu 1000 W. Nabízí 17 automatických programů (z toho 8 s pánví Steam +). Využívá invertorovou technologii na jemné a přesné ovládání mikrovln. S pánví Steam + lze připravovat pokrmy v páře, při mírném varu, grilovat do křupava nebo grilovat na páře. Vnitřní objem mikrovlnné trouby Panasonic NN-GD38HSSUG je 23 l.

Invertorová mikrovlnná trouba s grilem

Díky svému výkonu a čistým moderním liniím bude mikrovlnná trouba Panasonic NN-GD38HSSUG příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Nový způsob přípravy jídel s technologií invertoru přináší radost z čerstvého a zdravého vaření. Jídla připraví rovnoměrně a rychleji díky přesnému řízení výkonu a udržování optimální úrovni výkonu. Vnitřní objem mikrovlnné trouby nabízí až 23 litrový prostor.

Různé možnosti ohřevu

S touto mikrovlnnou troubou připravíte dokonalé pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 950 W a výkon grilu 1000 W. Vybavená je také množstvím příslušenství pro přípravu jídel v páře (Kastrol Steam + Pan). K dispozici má 17 automatických programů, z toho až 8 s pánví Steam +. Kromě klasického mikrovlnného výkonu nabízí také možnost přípravy jídel v páře, rozmrazování či gril.


Různé kombinace využití

  •     V kombinaci: poklice + napařovací podnos + pánev Steam + máte možnost připravit pokrmy na páře. Jednoduše nalijte vodu do nádoby Steam + a dovnitř vložte napařovací podnos, na který přímo uložíte potraviny. Vše zakryjte pokličkou a vložte do mikrovlnné trouby.
  •     V kombinaci: poklice + pánev Steam + můžete připravit jídlo s křupavým povrchem. Pokrm vložte přímo do nádoby Steam + a zakryjte pokličkou. Při stejné kombinaci máte také možnost pokrmy smažit.
  •     V kombinaci: jen pánev Steam + máte možnost jídlo vložit přímo do nádoby a dosáhnete tak křupavý povrch.

Dvojité vaření

Díky invertorové technologii mikrovlny uvaří potraviny rychle a gril jim poskytne tradiční upečení dozlatova a křupava. Díky této technologii ušetříte množství času i energie.

1000 W funkce Quick 30

Pokud potřebujete něco ohřát skutečně rychle, tato funkce vám umožní rychlé a jednoduché 30 sekundové vaření bez nutnosti nastavování dalších parametrů. Po stlačení tlačítka nastavíte 30 sekund, které můžete prodloužit až na 5 minut.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 17
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 23 L
Výkon grilu 1000 W
Typ vaření gril
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Panasonic NN-GD38HSSUG

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

13. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Vykon
  • Zatim nic

Diana

23. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí