Panasonic NN-DS596MEPG

12 499 Kč ? 11 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná parní trouba s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG v černém provedení se stříbrnými prvky nabízí 27 litrový vnitřní prostor. Nabízí vaření s párou, současné kombinované vaření, mikrovlny, gril i rozmrazování ve velké vnitřní ploše. Maximální mikrovlnný výkon je 1000 W a výkon grilu 1200 W. Ovládání je velmi moderní, pomocí dotyku. Kombinovaná parní trouba s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG má stylový design s výklopným otevíráním dveří se stabilním madlem. Pánev Panacrunch je ideální pro rovnoměrnou přípravu pokrmů bez potřeby jejich otáčení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Neobyčejný spotřebič

Díky svému výkonu a čistým moderním liniím bude Panasonic NN-DS596MEPG příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Kombinovaná parní trouba s mikrovlnami o objemu 27 litrů spojuje v sobě různé možnosti. Nový způsob přípravy jídel s technologií invertoru přináší radost z čerstvého a zdravého vaření. Jídla připraví rovnoměrně a rychleji díky přesnému řízení výkonu. Můžete využít: Turbo Steam - zdravý způsob vaření; Panacrunch - rovnoměrné a dokonalé vaření, či grilování s malým množstvím tuku; současné kombinované vaření jakož i technologii invertoru, či rozmrazování. Optimálních výsledků vaření dosáhnete i kombinací technologie invertoru a funkce grilu. Připravit šťavnatý steak uvnitř a zároveň křupavý na povrchu již nebude problém. Na rozdíl od běžných mikrovlnných trub, udržuje optimální úroveň výkonu.

Připravte čerstvé jídlo na páře

Spotřebič vstřikuje páru přímo do vrchní části vnitřního prostoru trouby s vysoce účinného parního generátoru. Zdravé vaření v páře je časově méně náročné a zachovává přirozenou chuť přísad.

Kombinované vaření

V této multifunkční troubě můžete použít současně různé druhy vaření. Mikrovlny uvaří potraviny rychle a konvenční vaření, gril nebo jejich kombinace poskytují tradiční upečení dozlatova a křupava. Výsledkem je, že potraviny se uvaří za 2/3 konvenčního času vaření. Kombinace kterékoli z těchto funkcí s párou také zkracuje čas vaření ve srovnání s běžným vařením a zároveň zachová potraviny šťavnaté.

Automatická příprava

Automatické vaření je tím nejjednodušším způsobem jak začít s vařením. Stačí, když si v nabídce vyberete položku Auto, nastavíte hmotnost a stačíte tlačítko start. Multifunkční kombinovaná parní trouba s mikrovlnami automaticky upraví úroveň výkonu jako i čas vaření.

Invertorová technologie

Konvenční mikrovlnné trouby nabízejí pouze jednu úroveň výkonu (zapnuta nebo vypnuta). Invertorová technologie od společnosti Panasonic poskytuje neustále odstupňované dávky výkonu, díky čemuž jsou připravované potraviny uvařené rovnoměrně a lahodně.

Turborozmrazování s invertorem

Dalším úspěchem ve vývoji od společnosti Panasonic je funkce turborozmrazování. Umožňuje rozmrazit potraviny rychleji než předchozí technologie automatického rozmrazování. Turborozmrazování pomocí invertoru je pokročilým systémem sekvencování mikrovln pomocí funkce souvislého poskytování energie invertoru.

Panacrunch

Pokud zkombinujete výkon horního ohřevu a pánve Panacrunch zahřívané mikrovlnami, můžete vařit potraviny rychle a rovnoměrně odshora až dolů bez nutnosti jejího otáčení v průběhu vaření. Při vaření přebytečný tuk stéká v drážkách pánve, abys připravovaný pokrm zachoval křupavou kůrku a šťavnatý vnitřek.

Více místa s plochým dnem

V tomto spotřebiči Panasonic NN-DS596MEPG se nenachází skleněný otočný talíř jako v klasických mikrovlnných troubách. Ten je nahrazen mnohem jednodušším a praktičtějším plochým dnem, které ve vnitřním prostoru nabízí až o 29 % více místa pro přípravu pokrmů. Umožňuje tak používání nádob jakékoli velikosti či tvaru.

Ušetřete čas i energii

V této multifunkční troubě můžete použít současně různé druhy vaření. Jídla připravíte o 40% rychleji. Běžné mikrovlnné trouby bez invertoru ovládají funkce pouze jednu po druhé, čímž se doba přípravy prodlužuje. Multifunkční parní trouba s mikrovlnami připraví potraviny rychleji. Kombinuje funkci mikrovlnné trouby a konvenční vaření, gril nebo jejich kombinace poskytují tradiční upečení dozlatova a křupava. Výsledkem je, že potraviny se uvaří za 2/3 konvenčního času vaření.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Počet programů 23
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 27 L
  • Výkon grilu 1200 W
  • Typ vaření horký vzduch
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
Vnitřní objem: 27 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 51,2 cm
Výška: 34,7 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 17,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 23
Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: NN-DS596MEPG

Všechny parametry

Recenze Panasonic NN-DS596MEPG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic NN-DS596MEPG