Panasonic NN-DF383BEPG mikrovlnná trouba černá


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 19,9 cm, Šířka: 29,9 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 6 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

50% Hodnota za peníze
Průměrná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Kombinovaná mikrovlnná trouba Panasonic NN-DF383BEPG v černém provedení nabízí kromě klasického mikrovlnného ohřevu i horkovzdušný ohřev a funkci grilu. Při horkovzdušném ohřevu s ventilátorem můžete péct při teplotě 100-200 °C. Je to skvělý pomocník do každé kuchyně, který kromě přípravy jídla šetří i místo v kuchyni. Vnitřní objem mikrovlnné trouby Panasonic NN-DF383BEPG je 23 l. Pomocí digitálního ovládání si jednoduše navolíte některý ze 16 automatických programů. Maximální mikrovlnný výkon je 1000 W a výkon grilu 1000 W. Uvnitř je plochý talíř namísto klasického otočného, díky čemuž je možné do ní vložit i nádoby jiných tvarů.

Multifunkční spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Kombinovaná mikrovlnná trouba Panasonic NN-DF383BEPG nabízí kromě klasického mikrovlnného ohřevu i horkovzdušný ohřev a funkci grilu. Při horkovzdušném ohřevu s ventilátorem můžete péct při teplotě 100-200 °C. Je to skvělý pomocník do každé kuchyně, který kromě přípravy jídel šetří i místo v kuchyni. S její pomocí připravíte jídla rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 23 l s fluorovým nátěrem. Výkon mikrovln 1000 W a výkon grilu 1000 W. Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického dotykového ovládání a otočným voličem.

Invertorová technologie

Základním rozdílem mezi klasickými mikrovlnnými troubami a mikrovlnnými troubami s invertorovou technologií je, že ty klasické zapínají a vypínají maximální výkon. Přičemž technologie invertoru se snaží udržovat optimální výkon tak, aby co nejrychleji připravila jídla, která budou rovnoměrně uvařená a zároveň zdravá. Díky kombinaci několika funkcí najednou tak ušetříte během vaření až 40 % času. Invertorové mikrovlnné trouby využívají více funkcí najednou: kombinují konvečním ohřev s grilem nebo všechny druhy ohřevu najednou. Šetří tak 19 % energie při používání.

Programy a funkce

Invertorová mikrovlnná trouba vám přinese radost z přípravy pokrmů. Díky přesnému ovládání výkonu budou vaše oblíbená jídla rovnoměrně a rychle připravená. Pomocí horního a dolního ohřevu si v mikrovlnné troubě nastavíte teplotu až na 220 °C, díky čemuž dosáhnete stejného výsledku při vaření jako v tradiční troubě. K dispozici je také:

 •     6 úrovní mikrovlnného výkonu
 •     Gril
 •     16 automatických programů

Mikrovlnný ohřev + gril

Nyní můžete svá oblíbené jídla opéct dohněda a dosáhnout perfektně křupavého zapečení. Funkci gril můžete zkombinovat s mikrovlnným ohřevem pro velmi rychlé pečení nebo grilování, což je praktické zejména při přípravě pizzy nebo menších kousků masa.

Výbava

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce i zapnutí spotřebiče. Povrch uvnitř je obložen fluorovým nátěrem, pro omezení pálení a lepení jídla na stěny. Vnitřní prostor má plochý vnitřní talíř místo otočného, ​​díky čemuž má k dispozici větší prostor pro přípravu jídla a také umožňuje do ní vložit nádoby různých tvarů. K dispozici je čtvercová smaltovaná police a čtvercový rošt.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 16
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 23 L
Výkon grilu 1000 W
Typ vaření gril, horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Panasonic NN-DF383BEPG mikrovlnná trouba černá

90% Kvalita
Výborná

50% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Andrea

23. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Nízká


 • Snadnost ovladani
 • Trouba je spíše na ohřáti či rozpeceni ne na pečení

Jakub

29. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • dvířka sklápěná dolů
 • množství funkcí - mikrovlny, gril, trouba, automatické programy
 • příslušenství - tác a stojan pro funkci trouby
 • invertorový motor
 • rovnoměrný ohřev bez otáčecího talíře
 • vyrobeno v Číně
 • k využití všech funkcí potřeba nastudovat návod, který v případě nákupu v ElectroWorldu je pouze v EN/DE
 • zelený číselník (někomu může naopak vyhovovat)

S mikrovlnkou/troubou se teprve poznávám, ale působí na mě dobrým dojmem a obzvlášť funkce trouby ji dostává na úplně jinou úroveň praktičnosti.


Petr

23. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • ohřev a vaření v jednom
 • cena

výborná volba pro malé domácnosti, 3 v jednom...mikrovlna, horkovzduch, gril....


Antonín

16. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • - tichý chod
 • - perfektní údržba
 • - vše pracuje dle představ
 • - perfektní přístroj do každé kuchyně

Jeden z nejlepších produktů pro kuchyň