Panasonic Lumix DC-S5 + Lumix S 20-60mm f/3.5-5.6 černý

Digitální fotoaparát, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 4096x2160 px, Snímková frekvence videa: 59,94 sn/s, Rychlost sériového snímání: 7 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Leica L, Podporované videoformáty: H.264, MOV, MP4, H.265, Obrazové formáty: HLG Photo, Wi-Fi. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-S5 disponuje 24,2 Mpx Full-Frame CMOS snímačem či citlivostí ISO v širokém rozsahu 100 – 51200. V balení naleznete také skvělý objektiv Lumix S 20-60mm se světelností f/3.5-5.6.

Kompaktní a lehký

Bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-S5 je vybavena full-frame snímačem v kompaktním a lehkém těle, nabízí záznam 4K 60p/50p a více než 14 stupňů V-Log. Je také vybaven 24,2MP snímačem CMOS, který nabízí vysokou citlivost a vynikající kvalitu fotografií a videa. Výkon videa dále zvyšuje technologie duálního nativního ISO. Samozřejmostí je také živý hledáček OLED. Kamera je vybavena 3" displejem LCD s libovolným úhlem náklonu. K upevnění objektivu se používá bajonet L-Mount.

Automatické zaostřování

Automatické ostření ve fotoaparátu nabízí všechny základní výhody automatického ostření - vysokou rychlost, vysokou přesnost, detekci kontrastu a vylepšené sledování. K rozpoznávání těl, hlav, obličejů a očí se používá technologie hlubokého učení.

Technologie V-Log a V-Gamut

FotoaparátPanasonic Lumix DC-S5 nabízí řadu funkcí, například technologie V-Log a V-Gamut. Díky více než 14 stupňům dynamického rozsahu a širokému barevnému gamutu poskytuje tento model výkon, který se vyrovná špičkovým produkčním kamerám.

Duální stabilizátor obrazu I.S. 2

6,5stupňovou korekci zajišťuje 5osý stabilizátor obrazu Dual I.S. 2, který kombinuje řízení stabilizátoru obrazu I.S. a systém O.I.S. objektivu.

Časosběrné snímání

Pokud jste kreativní typ, oceníte funkce časosběrné a fázové animace. Fotografie pořízené v režimu vysokého rozlišení můžete ukládat přímo ve formátu JPEG. Tyto detailní snímky s ekvivalentem 96 megapixelů jsou klíčové pro okamžiky, kdy je rozlišení obzvláště důležité.

Baterie

Lithium-iontová baterie má kapacitu 2 200 mAh. Při delším studiovém fotografování oceníte možnost napájení fotoaparátu během nabíjení baterie. Součástí balení je také napájecí adaptér a kabel s konektorem USB-C .

Objektiv Lumix S 20-60 mm f/3,5-5,6

Objektiv je vhodný například pro fotografování krajiny, interiérů nebo momentek. Optická konstrukce se skládá z 11 členů v 9 skupinách, včetně 2 čoček ASPH, 3 čoček ED a 1 čočky UHR. Objektiv nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování i plynulou změnu clony. Využívá maximální zvětšení 0,43x a nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,15 m pro vynikající makrosnímky od květin až po obsah stolu. Konstrukce je odolná proti prachu, stříkající vodě a mrazu až do -10 °C.

Obsah balení:

  • Fotoaparát Panasonic Lumix DC-S5
  • Objektiv S-R2060E
  • Kryt těla, kryt základny, kryt konektoru bateriového gripu, kryt objektivu, zadní kryt objektivu
  • Sluneční clona
  • Ramenní popruh
  • Baterie
  • Nabíječka baterií
  • Napájecí adaptér
  • Kabel USB (A-C)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ano
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic Lumix DC-S5 + Lumix S 20-60mm f/3.5-5.6 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi