Panasonic Lumix DC-S5 II X tělo černé


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 4096x2160 px, Snímková frekvence videa: 180 sn/s, Rychlost sériového snímání: 60 sn/s, Optický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Podporované videoformáty: MOV, MP4, AVCHD, MPEG4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 63 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 635 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Digitální bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-S5 II X je vybavena skvělými funkcemi pro tvůrce digitálního obsahu, 24MPx Full Frame CMOS snímačem, systémem automatického ostření Phase Hybrid AF, stabilizací obrazu Active I.S., podporou nahrávání videa v rozlišení 6K a různými možnostmi streamování videa.

Panasonic Lumix DC-S5 II X

Panasonic Lumix DC-S5 II X je špičková Full Frame bezzrcadlovka vybavená řadou funkcí určených speciálně pro tvůrce digitálního obsahu. Fotoaparát je vybaven 24,2MPx CMOS snímačem a novým obrazovým procesorem L2 vyvinutým ve spolupráci s firmou Leica a poskytuje skvělý výkon pro fotografování i natáčení filmů. Stejně působivá je i jeho citlivost – ISO 100-51 200 (rozšiřitelná až na ISO 50-204 800).

Ergonomický design

Lumix DC-S5 II X se vyznačuje černým ergonomickým provedením, které bylo navrženo tak, aby jeho obsluha byla pohodlná i při delším používání. Jeho komfortní a intuitivní ovládání zajišťuje 3" dotykový LCD displej s libovolným úhlem náklonu, 8směrný joystick a OLED hledáček s rozlišením 3,68 MPx. Stabilní provoz bez výrazného přehřívání zajišťuje vestavěný ventilátor a chladič. Jeho konstrukce je navíc utěsněna proti prachu a vodě, což umožňuje použití v náročnějších podmínkách.

Automatické ostření

Mezi hlavní přednosti bezzrcadlovky Lumix DC-S5 II X patří systém automatického ostření Phase Hybrid AF se 779 aktivními body fázové detekce, který zajišťuje rychlé a přesné ostření a lepší sledování objektu. Díky němu snadno zachytíte vybrané objekty i v těch nejnáročnějších podmínkách. Při fotografování rychle se pohybujících objektů využijte výhod sériového snímání rychlostí až 9 sn./s při použití mechanické závěrky a až 30 sn./s při použití elektronické závěrky.

Záznam videa v rozlišení 6K

Kromě vysoce kvalitních fotografií fotoaparát pořizuje i působivá videa ve vysokém rozlišení 6K po dobu až 30 minut nebo 10bitová 4K videa při 60 snímcích za sekundu*. Pokud chcete do své práce vnést špetku kreativity, můžete sáhnout po režimu Slow Motion a pořizovat dramatická zpomalená videa ve Full HD při 120 snímcích za sekundu. K dispozici je také záznam videa ve formátu 5,8K ProRes na SSD přes port USB. Kromě toho je fotoaparát vybaven výstupem HDMI, přes který můžete nahrávat videa ve formátu ProRes RAW/Blackmagic RAW do rekordérů, jako je například Atomos.

* S ořezem.

Stabilizace obrazu

Nový systém stabilizace obrazu Active I.S. dokáže účinně eliminovat chvění fotoaparátu, takže výsledkem jsou působivé snímky a plynulé filmové záběry. V kombinaci s kompatibilním objektivem s vestavěnou stabilizací, jako je například Lumix S 24-105 mm, nabízí korekci až o 6,5 stupně. K dispozici je také režim High Resolution, který umožňuje pořizovat fotografie s rozlišením 96 MPx, přičemž nejlepší výsledky dosáhnete ve spojení se stativem.

Vylepšete svá videa

Bezzrcadlovka Lumix DC-S5 II X podporuje import LUT souborů a jejich následnou aplikaci na záznam v reálném čase, což vám umožní dosáhnout požadovaného vzhledu přímo z fotoaparátu. K dispozici je také předinstalovaný profil V-Log, který ve srovnání se standardními video profily zachycuje širší škálu tónů, zejména ve světlých a tmavých oblastech scény. Pokud chcete následně dosáhnout požadovaného vzhledu, můžete toho dosáhnout v postprodukci.

Vysílejte živě odkudkoli a kdykoli

Díky skvělým možnostem streamování videa vám fotoaparát Lumix DC-S5 II X umožní navázat kontakt s diváky, ať už prezentujete své produkty, nebo s nimi sdílíte svůj tvůrčí proces. Živý přenos videa je k dispozici pomocí připojení Wi-Fi na různé sociální sítě, jako je YouTube nebo Facebook. Pokud vyžadujete co nejstabilnější připojení, v takovém případě je zde možnost streamování přes kabel (USB tethering/LAN).

Konektivita

Fotoaparát je dodáván s lithium-iontovou baterií s kapacitou 2 200 mAh, která na jedno nabití umožňuje pořídit až 370 snímků. Ve výbavě fotoaparátu nechybí připojení Wi-Fi (2,4/5 GHz) a Bluetooth 5.0. Mezi rozhraní fotoaparátu patří port USB-C, HDMI, 3,5mm vstup pro mikrofon, 3,5mm výstup pro sluchátka a 2,5mm vstup pro dálkové ovládání. Úložný prostor pro fotografie a videa poskytují 2 sloty pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Optický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic Lumix DC-S5 II X tělo černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi