Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix G Vario 12-32 mm f/3.5-5.6 ASPH. MEGA O.I.S. + stativ


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: Live MOS, Formát snímače: micro 4/3, Rozlišení: 20,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 10 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Micro 4/3, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Panasonic Lumix DC-G100 je kompaktní bezzrcadlovka se snímačem Live MOS s rozlišením 20,3 Mpx, která je speciálně navržena pro tvůrce obsahu. Kamera nabízí živý LCD hledáček, záznam videa v rozlišení 4K/30p, 5osou stabilizaci obrazu, rozpoznávání obličeje, 3 interní mikrofony, snadné ovládání a vysokou kvalitu obrazu a zvuku.

Ideální volba pro tvůrce obsahu

Panasonic Lumix DC-G100 je vybaven 20,3Mpx snímačem Live MOS založeným na standardu systému Micro 4/3. Konstrukce bez low-pass filtru zajišťuje vynikající kvalitu obrazu. Kamera podporuje záznam videa v rozlišení 4K/30p nebo Full HD/60p. Výstup fotografií je ve formátu JPEG/RAW a výstup videa je ve formátu MP4 (H.264/MPEG-4 AVC). Citlivost ISO se pohybuje od 100 do 25 600. 3" dotykový displej TFT LCD s libovolným úhlem náklonu se otáčí o 180°, což je ideální pro pořizování autoportrétů. Navíc je dobře viditelný i při jasném slunečním světle.

Stabilizátor obrazu

Milujete vlogování a cestování a chcete mít obsah v nejvyšší kvalitě bez otřesů? Díky 5osému stabilizátoru obrazu HYBRID I.S. budete i na cestách plynule pořizovat úžasné videozáznamy. 4osá stabilizace je k dispozici pro záznam videa v rozlišení 4K.

Autoportrétní video

Režim autoportrétu spustíte jednoduchým otočením displeje dopředu. Při nahrávání automaticky zaostřuje na váš obličej a zároveň zachovává křišťálově čisté pozadí. Automatické zaostřování/automatická expozice s rozpoznáváním obličeje zajišťuje, že váš obličej je jasně viditelný po celou dobu nahrávání.

Zpomalené a zrychlené video

Vyjádřete se pomocí skvělých efektů a vytvářejte dramatická nebo komediální videa. V rozlišení Full HD můžete natáčet až 4× zpomalené záběry a až 8× zrychlené záběry. Funkce V-Log L umožňuje vylepšit pořízené video zvýrazněním barev a dalšími funkcemi v počítači.

OZO Audio

Tři interní mikrofony využívající funkci OZO Audio zajišťují nahrávání s čistým, jasným a zřetelným zvukem. K dispozici je 5 režimů, které vás připraví na jakoukoli fotografickou situaci.

  • Režim sledování - Doporučuje se při nahrávání v davu. Rozsah a směr záznamu se automaticky upravuje díky rozpoznávání obličeje, aby bylo dosaženo působivého zvuku i bez externího mikrofonu.
  • Automatický režim - Přepíná mezi režimem sledování a režimem prostorového zvuku.
  • Režim prostorového zvuku - Zachycuje zvuky prostředí ve všech směrech.
  • Přední režim - Zřetelně zachycuje hlasy lidí, zvuky hudebních nástrojů a další zvuky v přední části.
  • Zadní režim - Zřetelně zachycuje hlasový projev směrem dozadu.

Připojitelnost

Dodávaná lithium-iontová baterie s kapacitou 1 025 mAh vydrží přibližně 270 snímků, 250 snímků v režimu živého hledáčku a 900 snímků v úsporném režimu živého hledáčku. Mezi možnosti konektorů patří 3,5mm vstup pro připojení externího mikrofonu, USB 2.0 Micro-B a micro HDMI Type-D. K dispozici je také slot pro kartu SD/SDHC/SDXC. Fotoaparát je vybaven bezdrátovým připojením Wi-Fi. Pomocí technologie Bluetooth 4.2 je odesílání fotografií do chytrého telefonu snadné, stačí stisknout tlačítko.

Lumix G Vario 12-32 mm f/3,5-5,6 ASPH. MEGA O.I.S.

Tento ultrakompaktní širokoúhlý objektiv s 2,7× optickým zoomem je ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Poradí si i s prostředím se slabým osvětlením. Optická stabilizace MEGA O.I.S. zaručuje vždy bezchybný obraz. Díky malým rozměrům a hmotnosti pouhých 70 gramů zabírá v tašce minimum místa, takže ji můžete mít neustále u sebe. Snadné ovládání zajišťuje také přesný krokový motor.

Stativ Panasonic SHGR1

Kompaktní a lehký stativ Panasonic SHGR1 umožňuje spustit nebo zastavit nahrávání videa a stisknout tlačítko spouště. Vhodný pro cestování a dlouhé natáčení. Obsahuje ovládací prvky pro nahrávání, zastavení, clonu a spánek.

* Pro výstup videa v rozlišení 4K je nutný HDMI kabel kompatibilní s rozlišením 4K.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.3 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače micro 4/3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix G Vario 12-32 mm f/3.5-5.6 ASPH. MEGA O.I.S. + stativ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi