Panasonic ES-LV65-S803 vystavený kus s plnou zárukou

Holicí strojek Panasonic ES-LV65-S803 je vybaven lineárním motorem s výkonem 14 000 cyklů za minutu. Tento vodotěsný holící strojek můžete použít nasucho, ale i ve sprše. Multiflexibilní hlava s 5- Cepelova holicím systémem disponuje 3 vzory kovaných obloukovitých planžet pro dokonalý výsledek holení. Obloukovité planžety a multiflexibilní hlava se dokonale přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Kvalitní oholení podporuje i regulace výkonu pomocí senzoru. Senzor přizpůsobí výkon holicího strojku hustotě vaší brady. Součástí holícího strojku je výsuvný zastřihovač a pojistné tlačítko. Po použití můžete holicí strojek opláchnout vodou nebo využít vibrační čisticí systém Sonic s frekvencí 17 000 úderů za minutu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 51 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Wet/Dry

Moderní holicí strojek Panasonic ES-LV65-S803 je vybaven dobíjecí Lithium-iontovou baterií pro snadné bezšňůrové použití. Doba nabíjení je 1 hodina s provozní dobou 45 minut. Kromě použití bez omezení přívodním kabelem vám poskytne i možnost výběru způsobu použití. Vodotěsná konstrukce vám kromě holení nasucho umožní použití holicího strojku s holicí pěnou nebo komfortní holení ve sprše.

Wet/Dry - PANASONIC ES-LV65-S803, Holiaci strojček

Multiflexibilní hlava

Pohyblivá hlava s mimořádnou flexibilitou přesně kopíruje kontury vašeho obličeje a poradí si is její problematickými částmi jako je krk a čelist. 5 nezávislých plovoucích hlav, nanobroušené ostří vnitřních planžet v 30°úhlu a lineární motor s výkonem 14 000 cyklů za minutu poskytují dokonalý výsledek holení. Planžety ve tvaru oblouku jsou dokonale jemné k vaší pokožce.

Multiflexibilná hlava - PANASONIC ES-LV65-S803, Holiaci strojček

Tři druhy planžet

Pro holení problematických částí obličeje je holicí strojek Panasonic ES-LV65-S803 vybaven třemi různými vzory planžet. Disponuje planžetou pro nadzvedávání ležících vousů, planžetou pro holení dlouhých vousů a planžetou Finishing Foil pro zachytávání a holení nepoddajných tvrdých vousů. Pomocí tří druhů planžet bude vaše tvář po oholení dokonale hladká.

Tri druhy planžiet - PANASONIC ES-LV65-S803, Holiaci strojček

Holicí senzor

Pro optimální výsledky holení je holicí strojek Panasonic ES-LV65-S803 vybaven senzorem pro snímání hustoty vousů. Výkon reguluje podle zjištěných hodnot. Na místech s řidším porostem se výkon snižuje, u hustých vousů je výkon vyšší, takže je vaše tvář rovnoměrně oholená bez podráždění pokožky. Holicí senzor je obzvláště vhodný pro muže s citlivou pokožkou.

Holiaci senzor - PANASONIC ES-LV65-S803, Holiaci strojček

Čisticí režim Sonic

Pro běžné čištění můžete holicí strojek klidně opláchnout vodou. Dokonalé vyčištění planžet dosáhnete pomocí vibračního čištění Sonic. Vibrace s intenzitou 17 000 úderů za minutu odstraní všechny nečistoty a úlomky vousů zachycené na planžetu.

Čistiaci režim Sonic - PANASONIC ES-LV65-S803, Holiaci strojček

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bateriový provoz Ano
  • Počet holicích čepelí 5
  • Napájení 230V + baterie
  • Suché a mokré holení Ano
  • Počet hlav holícího strojku 1

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
Počet holicích čepelí: 5
Vodotěsný: Ano
Počet hlav holícího strojku: 1
Umývatelný: Ano
Čistící a nabíjecí jednotka: Ne

Energetické údaje

Bateriový provoz: Ano
Napájení: 230V + baterie

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Baterie

Typ akumulátoru: Li-on
Doba nabíjení: 1 hod.
Indikace stavu nabití: Ano
Výdrž baterie: 45 min.

Funkce

Suché a mokré holení: Ano

Ostatní

Kód produktu: ES-LV65-S803, PANASONIC HOLIČÁK

Všechny parametry

Recenze Panasonic ES-LV65-S803

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

David, 02.12.2020

Příslušenství k Panasonic ES-LV65-S803