Panasonic ES-EL7B-N503


Počet rychlostí: 3, Suché a mokré holení: Ano, Počet hlav holícího strojku: 2, Holící strojek: Ano,


Cena 1 999 Kč

Sleva 13 % z původní cena: 2 299 Kč Zobraziť nápovědu

19,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Dámský epilátor Panasonic ES-EL7B-N503 si svou výjimečnou konstrukcí jednoduše poradí se všemi nežádoucími chloupky. Díky širší hlavě oholíte větší část jedním záběrem a výkyvná hlava v 90° úhlu se přizpůsobí konturám vašeho těla. Systém dvojitého disku odstraní chloupky které první disk nezachytil, takže výsledkem bude jemná pokožka bez zapomenutých chloupků. U epilátoru si můžete nastavit jednu ze 3 rychlosti a používat jej můžete ve sprše, ale i na sucho. Na jedno nabití vám epilátor vydrží v provozu 30 minut.

Dámsky epilátor Panasonic ES-EL7B-N503

 • Bezkabelový provoz
 • 2 disky
 • 60 pinzet
 • 3 rychlosti: Výkonný/Normální/Jemný
 • 30 minut provozu na 1 nabití (1 hodina)
 • LED světlo
 • Používání na mokro i na sucho
 • Omyvatelný

Hladší každým záběrem

Epilátor Panasonic ES-EL7B-N503 na mokré a suché holení má zcela nový tvar, o 30 % širší* hlavu a dvojité disky s 60 pinzetami, které umožňují rychlé a vysoce účinné odstraňování chloupků. Nová hlava se otáčí o 90°, aby se přizpůsobila různým křivkám těla a zaručila mimořádně hladké oholení.

Široký znamená hladký

V porovnání s běžnými modely pokrývá hlava s šířkou 32,4 mm plochu, která je o 30 % širší a odstraňuje více chloupků najednou, což umožňuje rychlejší epilaci.

* V porovnání s běžnou sérií ED.

Dvojité disky

Dvojité disky zaručují zachycení zbývajících chloupků, protože druhý disk zachytí i chloupky, které první disk minul. Pinzet na zachycování chloupků je celkově 60, což představuje evoluční skok v oblasti epilace a umožňuje zachytit větší počet chloupků najednou.

Odstraní chloupky s délkou 0,5 mm

Dva hroty pinzety k uchopení chloupků jsou dokonale zarovnány, takže uchopí a úplně vytrhnou s kořínkem dokonce i chloupky krátké jen 0,5 mm, které by se při epilaci voskem neodstranily.

Flexibilní hlava se přizpůsobí každé křivce

Hlava se může ohýbat o 90°, díky čemuž je blíže k pokožce. Aktivní hlava se plynule přizpůsobuje nepravidelným obrysem těla a udržuje nevytrhnuté chloupky odděleny od zbytku. Bez námahy umožňuje pokrýt i obtížně přístupná místa.

Používání na mokro nebo na sucho

Vodotěsný design umožňuje pohodlné používání zařízení při koupeli. Používání zařízení v teplé vodě zjemňuje pokožku, takže nechtěné chloupky můžete snadno odstranit.

Epilace s pěnou: nalijte sprchový gel přímo na hlavu, aby se vytvořila pěna. Jemná pěna obklopí každý nechtěný chloupek, abyste jej mohli odstranit zlehka a jemně od kořínku.

Jemný kryt i pro začátečníky

Jemný kryt zabraňuje tomu, aby se disky dotkly pokožky. Přidržuje pokožku na místě, takže epilátor odstraňuje chloupky bez natahování pokožky, čímž je odstraňování méně bolestivé.

Kartáček s akustickými vibracemi

Hlava kartáčku rychle olupuje zbytky pokožky díky vysokorychlostním vibracím, které se provádějí cca 3 100 krát za minutu. Přibližně 60 000 štětin s vysokou hustotou na tomto kartáčku zaručuje příjemnou a účinnou exfoliaci a následně hladkou a jemnou pokožku. Pravidelné používání kartáčku pomáhá předcházet vrůstání chloupků, proto se jej doporučuje používat před epilací chloupků.

Nastavte si vyhovující rychlost

LED světlo osvětluje těžko přístupné oblasti, jako je podpaží nebo spodní části nohou. To vám umožní najít a odstranit všechny chloupky. Stisknutím tlačítka vyberte režim rychlosti - jemný, normální nebo výkonný, v závislosti na části těla, které ošetřujete nebo tloušťky chloupků.

Promyšlený design s bezdrátovým provozem

Nabízí úplné nabití za 1 hodinu, které postačí až na 30minutový provoz bez kabelu. Zařízení je vodotěsné, abyste jej celé mohli oplachovat pod tekoucí vodou. Takto umyjete všechny chloupky a vždy ho budete udržovat v čistotě. Díky tvaru orientovanému na uživatele můžete rukojeť snadno uchopit a dostat se tak i do těžko přístupných oblastí těla.

Obsah balení:

 • Epilační hlava pro nohy/ruce
 • Jemný kryt
 • Holicí hlava
 • Výsuvný zastřihovač
 • Hřebínek na úpravu linie bikin
 • Kartáček s akustickými vibracemi
 • Pouzdro
 • Čisticí kartáček

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 3
Suché a mokré holení Ano
Počet hlav holícího strojku 2
Holící strojek Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic ES-EL7B-N503

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno