Panasonic ER-GC63-H503


Napájení: 230V + baterie, Vodotěsný: Ano, Výdrž baterie: 40 min., Šířka stříhací hlavy: 35 mm, Počet nastavení sestřihu: 39, Nastavitelný hřeben: Ano,


Cena 1 259 Kč

12,59 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Pánský zastřihovač Panasonic ER-GC63-H503 zajistí kvalitní zastřižení vlasů a vousů. Vybaven je dvěma hřebenovými nástavci, a díky ním si tak můžete vybrat až z 39 úrovní délky střihu. Zvládne minimální délku 0,5 mm až po maximální délku 20 mm. Ostré čepele s 45° úhlem se postarají o precizní úpravu. Díky voděodolnosti je možné ho vyčistit pod tekoucí vodou. Funguje na síťovém provozu, ale také jej využijete bez potřeby kabelu. Na plné nabití poskytne 40 minutovou výdrž, a plně nabitý je po 8 hodinách.

Panasonic ER-GC63-H503

  • Na stříhání vlasů a vousů
  • Dva hřebenové nástavce pro různé délky
  • 39 úrovní
  • Vyberete si z délek od 0,5 mm až po 20 mm
  • Přesné zastřižení zaručí čepelky v úhlu 45 stupňů
  • Lehké vyčištění pod tekoucí vodou, díky voděodolnosti zastřihovače
  • Můžete jej používat bez kabelu až 40 minut

45° ostré čepele

S tímto zastřihovačem si vytvoříte střih dle vašich představ, a dokonce kdekoli se budete nacházet. Zastřihovač je vybaven 45° ostrými čepelemi, které se postarají o precizní ostříhání či upravení. Ostré břity si snadno a rychle poradí i se silnějšími a pevnějšími vousy, vlasy či chloupky. Navíc je strojek voděodolný, takže jeho čištění nebude složité, stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou.

Jednoduché nastavení délky

Chytrý a praktický zastřihovač je vybaven dvěma nástavci pro nastavení délky a ještě lépe ostříhání. Díky tomu budete mít na výběr až z 39 úrovní délky střihu, a to od 0,5 mm až po 20 mm. Ovládat ho budete prostřednictvím otočného kolečka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napájení 230V + baterie
Vodotěsný Ano
Výdrž baterie 40 min.
Šířka stříhací hlavy 35 mm
Počet nastavení sestřihu 39
Nastavitelný hřeben Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic ER-GC63-H503

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno