Panasonic DP-UB320EGK

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Odhalte celou krásu svého obsahu

Přehrávač disků Ultra HD Blu-ray UB320 se vyznačuje nekompromisním výkonem v oblasti kvality obrazu. Jeho funkce zvýšení rozlišení 4K Direct Chroma Upscaling poskytuje sofistikovaný obraz s rozlišením 4K. Společně to vede k nevídanému obrazovému a zvukovému zážitku.

Jedinečné obrazové technologie pro procesory Hollywood Cinema Experience

Přehrávač disků Ultra HD Blu-ray typu 4K PRO HDR od společnosti Panasonic obsahuje procesor HCX pro technologii Ultra HD Blu-ray využívající původní technologie zobrazování pro dosažení úchvatné kvality obrazu. Základními prvky obrazu s vysokým rozlišením Ultra HD jsou přesné barvy a reprodukce HDR. Přinášejí zcela nový zážitek ze sledování, jaký jste dosud nikdy neměli.

Úžasná barva a detaily

Jedinečné zpracování 4K High-Precision Chroma od společnosti Panasonic využívá technologie divize Panasonic Hollywood Laboratory, která je základnou pro výzkum a vývoj disků Blu-ray Disc. Signály barev obrazu s rozlišením 4K (4: 2: 0) se interpolují na rozlišení 4K (4: 4: 4) prostřednictvím vícevětvové barevnosti, aby bylo dosaženo přirozené textury a hloubky.

Živý obraz dokonce i ve světlé místnosti

Uživatelé mohou aktivovat funkci optimálního zpracování HDR na vynucené zvýšení jasu tmavších oblastí. Dokonce i v jasně osvětlených místnostech se bude produkovat ostrý a jasný obraz s živými barvami.

Reprodukuje oslňující obraz dokonce i na televizorech SDR

Jedinečná optimalizovaná technologie změny přiřazení odstínů pro konverzi Ultra HD Blu-ray na SDR, která maximalizuje vlastnosti obsahu s rozlišením 4K a poskytuje na televizorech SDR lepší zážitek než technologie Blu-ray.

Zážitek z kvality zvuku studiových masteru

Tento model je navržen pro reprodukci vysoce kvalitního zvuku. Kromě tradičních formátů WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF lze reprodukovat hudební soubory DSD (5,6 MHz / 2,8 MHz) a ALAC. Stačí ho připojit k systému domácího kina a můžete si vychutnávat hudební zdroje odpovídající kvalitě zvuku studiových masteru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ne
  • Počet HDMI portů 1
  • Miracast Ne
  • 3D kompatibilita Ne

Další vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 1
Počet USB portů: 1
USB port: Ano
? Miracast: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 32 cm
Hmotnost: 1300 g
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 19,1 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel

Display/Grafika

? Typ rozlišení: 4K Ultra HD

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne

Ostatní

Kód produktu: DP-UB320EGK

Všechny parametry

Recenze Panasonic DP-UB320EGK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic DP-UB320EGK