Panasonic DP-UB150

Moderní Ultra HD Blu-ray přehrávač Panasonic DP-UB150 v černém barevném provedení se vyznačuje nekompromisním výkonem pro kvalitní obraz a přesné barvy. Podporuje několik formátů rozsahu HDR (HDR10), ale i dynamické metadata s rozsahem HDR10+. Kompatibilní je s technologií Hybrid Log-Gamma a podporuje standard Ultra HD Blu-ray pro přirozenější textury s rozlišením 4K. Spolu s vynikajícím obrazem si užijete i vysoce kvalitní zvuk Hi-Res Audio. Disponuje USB vstupem pro přehrávání videí (MP4/MKV), obrázků (JPEG) a hudby (WAV, FLAC, MP3, AAC, ale i hudební soubory DSD a ALAC), HDMI výstupem, LAN portem a podporuje disky BD-ROM/RE ( DL)/R (DL), DVD ± R (DL)/RW a CD-R/RW. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Zvažte i tento produkt

Panasonic DP-UB450

Moderní Ultra HD Blu-ray přehrávač Panasonic DP-UB450 v černém barevném provedení se vyznačuje nekompromisním výkonem pro kvalitní obraz a přesné barvy. Podporuje několik formátů rozsahu HDR (HDR10),…

 • Wi-Fi: Ne
 • Bluetooth: Ne
 • Počet HDMI portů: 2

Zobrazit produkt

Popis produktu

Přehrávač disků Ultra HD Blu-ray

Přehrávač disků Ultra HD Blu-ray se vyznačuje nekompromisním výkonem v oblasti kvality obrazu. Je kompatibilní i se standardem HDR10+ a reprodukuje kvalitní obraz se 4K rozlišením.

Úžasný obraz se 4K rozlišením

Tento model podporuje řadu formátů rozsahu HDR, ale podporuje i přehrávání HDR dynamických metadat s rozsahem HDR10+, což je standard nové generace. Navíc je kompatibilní s technologií Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosažený díky původním kvalitním obrazovým technologiím umožňuje ještě přesnější obraz.

Působivý zážitek

Podporován je standard Ultra HD Blu-ray, standard pro disky Blu-ray Disc nové generace. Jedinečná, vysokokvalitní technologie přináší přirozenější textury s ohromujícím rozlišením 4K. Živé barvy a vysoký kontrast reprodukují realističtější atmosféru na domácí sledování.

Reprodukce nádherných vzpomínek

Vychutnejte si na televizní obrazovce s rozlišením Ultra HD vzpomínky na dovolenkové výlety nebo vzácné snímky rodiny a přátel zhotovené pomocí fotoaparátu či videokamery. Reprodukcí videí MP4 a údajů JPEG s rozlišením 4K můžete znovu prožít nádherné okamžiky.

Zážitek z kvality zvuku

Tento model je navržen pro reprodukci vysoce kvalitního zvuku. Kromě tradičních formátů WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF lze reprodukovat hudební soubory DSD a ALAC. Stačí ho připojit k systému domácího kina a můžete si vychutnávat hudební zdroje odpovídající kvalitě zvuku studiových mistrů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ne
 • Počet HDMI portů 1
 • Miracast Ne
 • 3D kompatibilita Ano

Další vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 1
Počet USB portů: 1
USB port: Ano
? Miracast: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 32 cm
Hmotnosť: 1200 g
Výška: 4,6 cm
Hloubka: 19,3 cm

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Podporované video formáty: MP4, TS, MPEG2, H.265, AVCHD, H.264, MKV
Typ média: USB, Ultra HD Blu-ray, CD, DVD, Blu-ray

Display/Grafika

? Typ rozlišení: 4K Ultra HD

Funkce

? 3D kompatibilita: Ano

Ostatní

Kód produktu: DP-UB150EG-K

Všechny parametry

Recenze Panasonic DP-UB150

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Daniel, 23.7.2020

 • 1.Výborný obraz
 • 2.Výborný zvuk
 • 3.Jednoduché nastavení
 • Nic mě nenapadá :-)

Příslušenství k Panasonic DP-UB150