Panasonic DMC-GX800 + 12-32 mm stříbrný

Produkt je samostatně neprodejný

Digitální fotoaparát Panasonic DC-GX800 s objektivem Lumix G Vario 12-32 mm zaznamená krásné a kvalitní snímky. S 16 Mpx snímačem obrazu Live MOS se světelností f./3,5-5,6 mm a funkcí Auto Focus zachytíte vždy ohromující záběry i za horších světelných podmínek. Videa budete natáčet v úchvatném 4K rozlišení s 30sn / s. Vše se zobrazí na dotykovém 3" displeji s rozlišením 1040 bodů. Displej je výklopný a díky tomu zachytíte své okamžiky z neobvyklých úhlů. Disponuje funkcemi jako Beauty Retouch, Panorama nebo Post Focus. Všechny zachycené fotografie a videa můžete okamžitě sdílet díky Wi-Fi. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 48 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Výborné zachycení každého okamžiku

Digitální fotoaparát Panasonic DMC-GX800 opravdu skvělé zachytí každé chvíle, které si chcete uchovat a později na ně příjemně vzpomínat. Pomůže vám při pořízení snímků v každém prostředí a za každého počasí, protože díky jeho kvalitní optice a vynikajícím technologiím nemá žádné problémy. Výhodou je i to, že můžete využít řady objektivů, se kterými si zvýšíte své možnosti při různých příležitostech, například při makrofocení, přírodních scenériích nebo i focení při šeru. Bonusem je jeho stylový vzhled, se kterým vždy dobře vynikne.

Snímač Live MOS

Díky 16-megapixelovému snímači Live MOS můžete pořizovat ohromující snímky i v slabě osvětlených prostředích. S funkcí Auto Focus a světelností f/3,5-5,6 si snímky zachovávají původní barvy, přičemž jejich upravují jen minimálně. Nyní můžete upravovat tyto vysoce kvalitní snímky přímo a výsledky vás určitě ohromí.

Videa v 4K rozlišení

Digitální fotoaparát můžete využít nejen na fotografování, ale také na nahrávání plynulých videí ve vysokém 4K rozlišení 3840 x 2160 bodů. Zásluhou technologie 4K je možné zachytit fotografie s frekvencí 10 sn/s v odpovídajícím 8 Mpx rozlišení a následně je uložit ve formátu 4K Photo.

Zaostřete když budete mít čas

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se mohli dokonce i po vyfotografování záběru přesně rozhodnout, na kterou část záběru chcete zaostřit. Funkce Post Focus vám dává přesně tuto možnost. Stačí vyfotografovat scénu, zkontrolovat nasnímaný obraz a dotknout se části fotografie, na kterou chcete zaostřit. Jednoduché, úchvatné a pohromadě v jednom těle - to je DMC-GX800.

Sdílejte své okamžiky s přáteli

Rychlé sdílení vašich zážitků můžete uskutečnit prostřednictvím Wi-Fi®. Pomocí QR kódu zobrazeného na displeji ho spárujete se svým zařízením. Po následné synchronizaci s vaším smartphonem se jednoduše změní na dálkové ovládání fotoaparátu, se kterým je možné sdílet snímky na dálku.

Objektiv Lumix G Vario 12-32 mm

Samozřejmě nechybí malý, ale šikovný objektiv Lumix G Vario 12-32 mm. Dosahuje 2,7x optický zoom, se kterým bez problémů zaměříte i objekty, které jsou od vás vzdáleny. Skvělým prvkem je i širokoúhlý 24 mm záběr a tradiční světelnost, se kterou si dopřejete nejen vhodné zaměření, ale i výborné podmínky pro světelnost.

 


 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka
  3 " Úhlopříčka
 • Wi-Fi
  Ano Wi-Fi
 • GPS
  Ano GPS
 • 3D kompatibilita
  Ne 3D kompatibilita
 • Max.rozliš.videa
  3840x2160 Max.rozliš.videa
 • Rozlišení
  16 Mpx Rozlišení
 • Hledáček
  Ne Hledáček

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
Odolné provedení: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3 "
Dotyková obrazovka: Ano
Výklopný displej: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 106,5 mm
Výška: 64,6 mm
Délka: 33,3 mm
Hmotnost: 269 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4, AVCHD
Podporované obraz.formáty: jpg, Raw

Funkce

? GPS: Ano
? 3D kompatibilita: Ne

Obsah balení

Obsah balení: krytka objektivu

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC, micro SD, micro SDXC

Baterie

Kapacita baterie: 680 mAh
Typ baterie: Li-Ion

Video

? Max.rozliš.videa: 3840x2160
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 16 Mpx
Typ obrazového senzoru: Live MOS
Formát snímače: micro 4/3

Hledáček

? Hledáček: Ne

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 10 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Blesk

Sáňky na blesk a příslušenství: Ne

Ostatní

Kód produktu: DI-4KGX800S

Všechny parametry

Recenze Panasonic DMC-GX800 + 12-32 mm stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se