Panasonic Lumix DMC-G80 černý + G Vario 14-140 mm


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: MOS, Formát snímače: micro 4/3, Rozlišení: 16 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 6 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Micro 4/3, Podporované videoformáty: MP4, AVCHD, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 22 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hledáte výkonný a opravdu spolehlivý fotoaparát? V tom případě určitě nepřehlédněte právě Panasonic DMC-G80HEG-K. Vaši pozornost i sympatie si získá nejen svým vizuálním provedením, ale rovněž technickými vlastnostmi, které jsou na skutečně vysoké úrovni. S rozlišením 16 megapixelů s Live MOS senzorem a 5osým stabilizátorem obrazu Dual I.S. 2 budou výsledkem jen špičkové záběry a videa ve vysokém rozlišení. S duální stabilizací obrazu a rozlišením 4K je ideální volbou do exteriérů. Navíc je odolný vůči vodě i prachu, takže si hravě poradí za každých podmínek. Vyznačuje se dále možností připojení na Wi-Fi nebo podporou čtení QR kódů. Vybaven portem HDMI, USB portem i sluchátkovým výstupem. Všechny vytvořené záběry i videa si lze pohodlně prohlížet na výklopném 3palcovém LCD displeji. Součástí balení je i objektiv 14-140 mm.

Společník i pomocník za každých okolností

S nejnovější technologií duální stabilizace obrazu a nejmodernější funkcí 4K rozlišení bude fotoaparát Panasonic DMC-G80HEG-K ideálním společníkem na vaší cestě a při jakémkoli dobrodružství. Obzvláště nápomocný bude při fotografování v exteriéru. Spolu s ním zhotovíte dokonale ostré a čisté záběry i v náročných podmínkách. A to dokonce i při rychle se pohybujících objektech. Díky své odolnosti a kvalitnímu zpracování si ho můžete vzít se sebou téměř kamkoli. 

Bezchybnost a přirozenost 

Pomocí 16megapixelového digitálního senzoru Live MOS budou snímky vypadat mimořádně přirozeně a realisticky zároveň. Absence antialiasingového filtru bude zárukou ostrých snímků a dokonalých barev. Statické snímání asi není to, co vás na fotografování přitahuje. Je to právě pohyb a energie, co probouzí vášeň a fantazii. Proto byl fotoaparát vybaven 5osým stabilizátorem obrazu Dual I.S.2. Spolu se stabilizací těla a objektivu dosáhne silnější korekci chvění rukou až po úroveň 5 clonových čísel. 

OLED hledáček

Se živým hledáčkem s 0,74násobným poměrem zvětšení zaručuje absolutní svobodu při komponování záběru a zaznamenávání všech okolních podnětů. S vysokým rozlišením 2 360 000 bodů a 100% barevným podáním je obraz v hledáčku obzvláště jasný, a to za všech podmínek. 

Rozlišení 4K

4K Photo režimem zachytíte všechny podněty kolem jako ještě nikdy předtím. Pomocí této funkce získáte jedinečný záběr tak, že přímo v nastavení vyberete jeden snímek z videosekvence (vytvořená při rychlosti 30 snímků za sekundu) a uložte ji jako samostatnou s vysokým rozlišením. Jde o opravdu velmi jednoduchý proces, ze kterého nemusíte mít žádné obavy. Natočte, vyjměte a uložte. To je vše, co musíte udělat. 

Konstrukce a design

Vizuální provedení za technickým zpracováním ani zdaleka nezaostává. Společnost dbala i na tuto stránku, a proto zhotovila robustní tělo vhodné pro použití i v náročnějších podmínkách. Fotoaparát je odolný vůči stříkající vodě i prachu, čímž se stává použitelným za každých okolností. I nadále si zachoval elegantní vzhled, který působí mimořádně nadčasově. Kompaktními rozměry navíc v tašce nezabírá příliš mnoho místa. 

Objektiv Lumix G Vario 14-140 mm

Lumix G Vario 14-140 mm je univerzální objektiv, pomocí kterého vytvoříte opravdu krásné snímky, a to za všech okolností. S 10násobným optickým přiblížením jej využijete stejně v interiéru, ale i v exteriéru. S ohniskovou vzdáleností 14 mm až 140 mm lze očekávat flexibilitu snímání a dechberoucí záběry. Bude opravdu skvělým společníkem na vašich cestách. Optická stabilizace obrazu je zárukou detailních snímků a nerozmazaných portrétů. Vyznačuje se 14 prvky v 12 skupinách, přičemž disponuje třemi asférickými čočkami a dvěma čočkami s Extra Low Dispersion.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ano
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 16 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače micro 4/3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic Lumix DMC-G80 černý + G Vario 14-140 mm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi