Panasonic Lumix DMC-FZ300EP-K černý


Digitální kompakt, Typ obrazového senzoru: MOS, Formát snímače: 1/2,3", Rozlišení: 12,1 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Ohnisková vzdálenost: 4,5 mm min., 108 mm max., Maximální světelnost objektivu 2.8, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Elektronický hledáček, Duální stabilizace obrazu, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion, Optický zoom: 24 x. Více info


Cena 12 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 125 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Fotoaparát Panasonic Lumix DMC-FZ300EPK vhodný pro každodenní použití, s Leica DC Vario Elmar objektivem F2.8 25 - 600 mm. Odolný design vůči prachu a stříkající vodě. K dispozici máte 4k foto a video, 24¤ optický zoom, Wi-Fi konektivitu, tichý režim, LCD 3palcový displej s rozlišením 1040 ka extrémně rychlé ostření, tak ostření v noci. Možnost pořízení fotografie již 2 sekundy před samotným stisknutím spouště. Barva: černá.

Kvalitní a odolné zpracování

Panasonic Lumix DMC-FZ300EPK vyniká svým velmi kvalitním a precizním zpracováním, které zaručují dlouhou životnost. Veškeré ovládací prvky jsou umístěné tak, aby samotné ovládání fotoaparátu bylo vždy jednoduché a pohodlné. Ergonomické provedení zaručuje i jistý a pohodlný úchop. Aby toho nebylo málo, veškeré spoje a tlačítka jsou vybavena těsněním. Fotoaparát si tak můžete vzít bez obav i do drsných podmínek.

Objektiv Leica DC Vario-Elmarit

Vynikající objektiv Leica DC Vario-Elmarit s proměnnou ohniskovou vzdáleností 25-600 mm, což odpovídá 24× zoomu. Velkou předností tohoto objektivu je konstantní světelnost F2.8 v průběhu celého rozsahu ohniska. To vám umožňuje fotografování snímků s maximálním přiblížením i za horších světelných podmínek. Uvnitř fotoaparátu se nachází také 1/2,3 MOS snímač s maximálním rozlišením 12,8 Mpx.

Velký OLED hledáček

Pro maximální kontrolu nad kompozicí fotografie je fotoaparát Panasonic Lumix DMC-FZ300EPK vybavený také kvalitním OLED elektronickým hledáčkem, který si pyšní velmi jemným rozlišením 1440 tisíc pixelů. Hledáček je i dostatečně velký, takže bude fotografování opravdu pohodlné. Výhodou tohoto hledáčku je až 0,7× zvětšení pro kontrolu perfektního zaostření a také zobrazení aktuálního nastavení. Veškeré informace tak budete mít před očima a budete moci nerušeně fotografovat.

Automatické DFD ostření

Další vynikající funkcí, která vám pomůže tvořit kvalitní snímky je rychlé automatické ostření. Tento systém funguje na principu počítání vzdálenosti mezi předměty a díky tomu dokáže velmi rychle zaostřit na vámi požadované místo již za 0,09 sekundy. DFD ostření umožňuje také tvorbu perfektních snímků při sériovém snímání. S tímto systém zvládne fotoaparát vytvořit 6 snímků za sekundu.

4k video a 4k Photo

S fotoaparátem Lumix DMC-FZ300EPK můžete také nahrávat působivá videa v UHD 4k rozlišení a 25 snímcích za sekundu. Na záznamech vyniknou veškeré detaily. Funkce 4k Photo umožňuje výběr snímku ze vámi nahraného videa. Tento snímek bude mít rozlišení skvělých 8 Mpx. S těmito zajímavými funkcemi vám tak nikdy neunikne okamžik, který byste chtěli mít zvěčněný.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Efektivní počet pixelů 12.1 Mpx
Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 24
Stabilizace obrazu Duální
Hledáček Elektronický
Min. ohnisková vzdálenost 4.5 mm
Max. ohnisková vzdálenost 108 mm

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic Lumix DMC-FZ300EP-K černý

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

12. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • dobrá světelnost F2.8 v celém rozsahu
  • FHD 50FPS
  • kompaktnost
  • optické stabilizace
  • 4K pouze 24FPS

není to guru foťák - taky za tu cenu - ale cena/výkon jednoznačná volba