Orava ZE-301


Napařovací žehlička, Příkon: 2600 W, Materiál žehlicí plochy: keramika, Parní ráz: 180 g/min, Kontinuální výstup páry: 40 g/min, Kropení, Systém proti kapání, Objem vodního zásobníku: 320 ml, Délka kabelu: 2,5 m, Hmotnost: 1,38 kg. Více info


Cena 719 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 759 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Orava ZE-301 je výkonná napařovací žehlička s příkonem 2 600 W. Její keramická žehlicí plocha zaručuje hladké a účinné žehlení. Parní ráz dosahuje 180 g/min a trvalý výstup páry je 40 g/min. Žehlička je vybavena systémem proti odkapávání a funkcí kropení. Objem nádržky na vodu je 320 ml. Délka kabelu 2,5 m umožňuje pohodlné používání. Hmotnost žehličky je 1,38 kg.

Napařovací žehlička Orava ZE-301

  • Elegantní tvar a pohodlné držení
  • Vysoká odolnost proti oděru
  • Vynikající kluznost keramické žehlicí plochy
  • Samočisticí funkce Anti-calc

Systém proti odkapávání

Systém Anti-drip zabraňuje odkapávání tekutin, ke kterému dochází u napařovacích žehliček při žehlení při nižší teplotě. Tato funkce zastavuje tvorbu páry při nižší teplotě, a tím zabraňuje úniku tekutiny z žehlicí plochy.

Systém Anti-calc

Spotřebič je vybaven trvalým filtrem Anti-calc, který omezuje tvorbu vápenatých usazenin uvnitř žehličky. Účinnost filtru závisí na tvrdosti vody, kterou používáte.

Funkce automatického vypnutí

Funkce vypnutí se spustí automaticky, pokud je žehlička ponechána ve svislé poloze bez pohybu po dobu 8 minut, ale také po 30 sekundách bez pohybu ve vodorovné poloze. Přístroj signalizuje pípáním a blikáním kontrolky, kdy přejde do režimu automatického vypnutí.

Samočištění

Pro odstranění usazenin je žehlička vybavena samočisticím systémem (Self-clean). Toto čištění by se mělo používat alespoň jednou měsíčně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 320 ml
Parní ráz 180 g/min

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava ZE-301

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi