Orava ZE-300


Příkon: 2500 W, Vertikální napařování: Ano, Automatické vypnutí: Ne,


Cena 609 Kč

Sleva 5% z původní cena: 639 Kč Zobraziť nápovědu

6,09 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Elektrická napařovací žehlička Orava ZE-300 má výbornou klouzavost díky nepřilnavé teflonové žehlicí ploše. Výkon 2500 W zajistí pohodlné žehlení a díky plynulé regulaci teploty, o které vás bude informovat světelná signalizace, si jednoduše nastavíte teplotu pro jakýkoliv typ látky. K eliminaci odolných záhybů vám skvěle poslouží parní ráz s hodnotou 50 g/min. Napařování je také možné ve vertikální poloze. S nádržkou na vodu o objemu 200 ml si už nemusíte dělat starosti s častým doléváním vody.

Napařovací žehlička Orava ZE-300

  • Příkon: 2500 W
  • Rozsah teplot: max. 260 °C
  • Objem nádržky: 200 ml
  • Parní ráz: 50 g/min.
  • Teflonová žehlicí plocha
  • Rozměry: 12,2 x 29,5 x 16,6 cm

Skvělý výkon

Díky žehličce Orava ZE-300 bude vaše oblečení vždy dokonale rovné a úhledné. Tato elektrická žehlička má výbornou klouzavost nepřilnavé teflonové žehlicí plochy, díky čemuž usnadní žehlení každého druhu oblečení. Výkon 2500 W zajistí pohodlné žehlení s výsledky přesně podle vašich představ. Starosti s častým doléváním vody vás nebudou trápit díky 200 ml nádržce.

Parní ráz a plynulá regulace

Díky plynulé regulaci teploty, o které vás bude informovat světelná signalizace, si jednoduše nastavíte teplotu pro jakýkoliv typ látky. K eliminaci odolných záhybů a osvěžení prádla vám skvěle poslouží parní ráz s hodnotou 50 g/min. Napařování je také možné ve vertikální poloze. Další funkcí žehličky ZE-300 je samočisticí funkce, která žehličku zbaví vodního kamene a prodlouží tak její životnost. Pohodlí při práci zvyšuje i přívodní otočný kabel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2500 W
Vertikální napařování Ano
Automatické vypnutí Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava ZE-300

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno