Orava WMO-810

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 15, Maximální hloubka: 60.7 cm, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 6 999 Kč

Sleva 20 % z ceny doporučené výrobcem: 8 799 Kč Zobraziť nápovědu

69,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Orava WMO-810 v bílém provedení. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pračka nabízí 15 programů pro praní a nechybí ani dětská pojistka či možnost odloženého startu. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 ot./min. Ovládání pračky Orava WMO-810 je jednoduché, a to prostřednictvím otočného voliče a tlačítek na displeji. Maximální hlučnost při odstřeďování 78 dB.

Praktický spotřebič

Zepředu plněná pračka Orava WMO-810 při praní můžete využít prací programy, jakož i speciální funkce a nastavení, které usnadní vaše praní a zajistí tak efektivní výsledky. Kapacita pračky je přizpůsobena na 8 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 400 za minutu. Hlučnost při odstřeďování 78 dB. Praktická je také funkce odloženého startu a dětský zámek.

Široká nabídka pracích programů

Každý druh textilie potřebuje jinou teplotu a jiný čas praní na to, aby byl po vyjmutí z pračky v perfektním stavu. Na výběr tak máte z několika programů trvajících i dvě hodiny, ale i kratší, párminutové programy, pro expresní praní lehce znečištěných svršků, možnost odstřeďování nebo praní pouze ve studené vodě, ale i na vyvářku.

Odložený start

Odložený start je praktická funkce, která vám umožní spustit pračku tehdy, kdy vám to nejvíce vyhovuje. Stačí si na displeji navolit požadovaný čas začátku praní - a ona poté vše potřebné udělá za vás v době, kdy se to vám hodí nejvíce.

Dětská pojistka

Dětská pojistka je praktická funkce v případě, že se chcete vyhnout tomu, že vám vaše ratolest vypne pračku uprostřed pracího cyklu. Tato funkce zablokuje aktivaci tlačítek až do skončení nastaveného pracího programu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 60.7 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava WMO-810

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno