Orava WMO-610


Kapacita bubnu: 6 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min., Počet programů: 15, Maximální hloubka: 46.6 cm, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 5 999 Kč

Sleva 8 % z ceny doporučené výrobcem: 6 499 Kč Zobraziť nápovědu

59,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná slim pračka Orava WMO-610 v bílém provedení. Kapacita bubnu pro praní je 6 kg a pračka nabízí 15 programů pro praní a nechybí ani dětská pojistka či možnost odloženého startu. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 000 ot./min. Ovládání pračky Orava WMO-610 je jednoduché, prostřednictvím otočného voliče a tlačítek na displeji. Maximální hlučnost dosahuje při praní 58 dB a při odstřeďování 76 dB.

Praktický spotřebič

Předem plněná slim pračka Orava WMO-610 je navržena tak, aby vkusně zapadla do interiéru, a to díky zúžené hloubce přístroje, který má rozměr pouze 41,6 cm. Při praní můžete využít prací programy, jakož i speciální funkce a nastavení, které usnadní vaše praní a zajistí tak efektivní výsledky. Kapacita pračky je přizpůsobena na 6 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 000 za minutu. Hlučnost při praní je 58 dB a při odstřeďování 76 dB. Praktická je také funkce odloženého startu a dětský zámek.

Široká nabídka pracích programů

Každý druh textilie potřebuje jinou teplotu a jiný čas praní na to, aby byl po vyjmutí z pračky v perfektním stavu. Na výběr tak máte z několika programů trvajících i dvě hodiny, ale i kratší, párminutové programy, pro expresní praní lehce znečištěných svršků, možnost odstřeďování nebo praní pouze ve studené vodě, ale i na vyvářku.

Odložený start

Odložený start je praktická funkce, která vám umožní spustit pračku tehdy, kdy vám to nejvíce vyhovuje. Stačí si na displeji navolit požadovaný čas začátku praní - a ona poté vše potřebné udělá za vás v době, kdy se to vám hodí nejvíce.

Dětská pojistka

Dětská pojistka je praktická funkce v případě, že se chcete vyhnout tomu, že vám vaše ratolest vypne pračku uprostřed pracího cyklu. Tato funkce zablokuje aktivaci tlačítek až do skončení nastaveného pracího programu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 6 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 46.6 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava WMO-610

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno