Orava Volcano


Podlahový vysavač, Sací výkon: 160 W, Maximální hlučnost: 68 dB, Regulace výkonu: Ano, Operační rádius: 9 m, Omyvatelný filtr: Ano, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 5300 g. Více info


Cena 3 369 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Extrémně tichý sáčkový vysavač Orava Volcano se kromě hlučnosti při plném výkonu jen 68 dB může pochlubit také vynikajícím sacím výkonem 160 W. Ve výbavě má energeticky úsporný ECO motor. 9 metrů dlouhý akční rádius vám zjednoduší úklid, bez nutnosti častého odpojování. Velkorysé příslušenství, které je dodáváno spolu s vysavačem, se postará o to, že se zbavíte všech nečistot z každého koutu vaší domácnosti. Příkon: 600 W. Barva: černá/červená.

Podlahový vysavač Orava Volcano

  • Energeticky úsporný ECO motor
  • Hlučnost při plném výkonu jen 68 dB
  • Regulace výkonu
  • Akční rádius 9 m (délka přívodního kabelu 6 m)
  • Indikátor plného sáčku
  • Příkon: 600 W
  • Barva: černá/červená

Vysávání bez hluku? Ano!

Ultra tichý a výkonný sáčkový vysavač Orava Volcano je výborným pomocníkem v domácnosti. Energetický úsporný ECO motor s vynikajícím sacím výkonem 160 W vám garantuje detailně vysáté podlahy, spáry a parkety. Výkon si můžete regulovat podle potřeby. Během manipulace s vysavačem můžete poslouchat hudbu a tím si domácí práce zpříjemnit. Hluk vám už nebude překážet. Hlučnost při plném výkonu je jen 68 dB. Akční rádius je až 9 m, z toho 6 m je délka přívodního kabelu.

Extra tichý silák

Tento machr na vysávání s velkou sací silou a příkonem až 600 W důsledně vysaje smítka, spadlé vlasy, chlupy od domácích mazlíčků i prach, a přitom neruší svým extrémním hučením. Ačkoli nenadělá mnoho hluku (jen 68 dB), vy na něj budete zpívat oslavné ódy pořádně nahlas.

Bohaté příslušenství

Sáčkový vysavač Volcano je do boje s nečistotami vybaven velkorysým příslušenstvím - klasickou hubicí, parketovou i spárovou hubicí, turbo hubicí na vysávání vlasů a zvířecích chlupů a kulatou kartáčovou hubicí na vysátí čalounění, koberců v hůře dostupném terénu i prachu z nábytku a klávesnice počítače. Díky 6m dlouhé šňůře s akčním rádiem až 9 m to mají nečistoty spočítané i v tom nejtemnějším koutě vaší domácnosti či auta.

  • Příslušenství: vysávací podlahová, spárová, kulatá kartáčová, parketová a turbo podlahová hubice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Hmotnost 5300 g
Maximální hlučnost 68 db
Maximální příkon 600 W
Operační rádius 9 m
Sací výkon 160 W
Indikátor plného sáčku/nádoby Ano
Typ sáčku papírové
Regulace výkonu Ano
Umývatelný filtr Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Volcano

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno