Orava VK-3217 GK


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí. Více info

Barva


Cena 849 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Orava VK-3217 GK s objemem vody až 1,7 litru, ochranou proti ohřevu bez vody je užitečným pomocníkem do každé moderní kuchyně. Její design v khaki zeleném provedení vypadá velmi atraktivně a zpracování z antikorozních materiálů v kombinaci s plastem jí dodává mimořádnou odolnost a kvalitu. Konvice se ukládá na 360° podstavec. V průhledném spínači je umístěn světelný LED senzor, který signalizuje, kdy se voda vaří.

Orava VK-3217 GK

  • Objem vody až 1,7 litru
  • Antikorozní úprava v kombinaci s plastem
  • 360° základna
  • Ochrana proti ohřevu bez vody
  • Osvětlený světelný senzor LED

Elegantní a funkční pomocník

Obohaťte svou kuchyni o tohoto elegantního a vysoce funkčního pomocníka - rychlovarnou konvici Orava VK-3217 GK. Tento výrobek je navržen s ohledem na bezpečnost a odolnost. Díky antikorozní úpravě je konvice odolná proti korozi, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Mezi bezpečnostní prvky patří ochrana proti ohřevu bez vody, která automaticky vypne konvici, pokud v ní není dostatek vody, a chrání tak váš spotřebič před poškozením.

Ideální pro velké rodiny

Rychlovarná konvice Orava VK-3217 GK je nejen funkční, ale také krásná díky svému khaki zelenému provedení, které rozzáří každou kuchyni. S objemem 1,7 l je ideální pro velké rodiny nebo pro ty, kteří si rádi vychutnají více šálků čaje nebo kávy během dne.

Světelný senzor LED

Konvice je vybavena světelným indikátorem LED na vypínači, který vás upozorní na vaření vody. Už nebudete muset hádat nebo poslouchat, zda je voda již uvařená. S touto konvicí budete mít vždy dokonalý přehled o stavu varu. Nečekejte a usnadněte si život s touto konvicí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava VK-3217 GK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi