Orava VK-3117 R


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: plast, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Život bez rychlovarné konvice jsme si už ani nedokázali představit. Stala se součástí našeho života, naší kuchyně a přípravy snídaně. Nabízíme vám rychlovarnou konvici ORAVA VK-3117 R. Je vyrobena v příjemném a jednoduchém designu, v bílé barvě s červeným motivem, takže se hodí do každé kuchyně. Nabízí objem 1,7 litru, který je dostatečný pro větší rodiny. Rychlovarná konvice ORAVA VK-3117 R je umístěna na odnímatelném 360stupňovém otočném podstavci. Topné těleso je ukryto pod ochrannou deskou z nerezové oceli. Samozřejmě nechybí ani bezpečnostní prvky, jako je ochrana proti ohřevu bez vody nebo automatické vypnutí.

Skryté topné těleso

Konvice ORAVA VK-3117 R je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso, které je základem konvice a které ohřívá a vaří vodu, není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší životnost těla, protože je chráněno proti vodnímu kameni. Kromě toho má tato skutečnost druhý význam. Konkrétně je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

360° kruhová základna

Manipulace s konvicí ORAVA VK-3117 R bude opravdu snadná. Je vybavena kruhovým podstavcem, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy je nutné zbytečně kroutit rukou a podobné nepříjemnosti při správném ukládání konvice. Tuto konvici můžeme postavit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy bude správně!

Bezpečnostní prvky

Konvice ORAVA VK-3117 R samozřejmě myslí i na bezpečnost, respektive na ochranu konvice a její co nejdelší funkčnost. Proto je vybaven skrytým topným tělesem, což znamená, že těleso není přímo ponořeno do kapaliny, ale je umístěno pod dnem. Tím se zabrání tvorbě vodního kamene na tělese a jeho poškození. Mezi bezpečnostní prvky patří zejména automatické vypínání a ochrana proti chodu na sucho. První z nich znamená, že se konvice automaticky vypne, když dosáhne teploty, a druhá znamená, že v situaci, kdy zapomenete a chcete konvici použít, aniž byste ji předtím naplnili vodou, vás sama ochrání.

  • Rychlovarná konvice
  • Topné těleso kryté deskou z nerezové oceli
  • Ochrana proti ohřevu bez vody
  • Automatické vypnutí
  • Síťový kabel lze uložit do základny
  • Napájení: 230 V

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava VK-3117 R

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi