Orava RM-201

369 Kč ? Ušetříte 14 % 319 Kč

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 31,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Tyčový mixér ORAVA RM-201 pracuje s výkonem 200W, který se plnohodnotně postará o zpracování surovin tak, aby byly připraveny na samotné vaření a pečení. Ruční tyčový mixér pracuje se dvěma rychlostmi. Sekací nůž a odnímatelná ponorná část jsou vyrobeny z nerezové oceli. Kvalita je tedy zaručena. Mixér se ovládá velmi jednoduše a příjemně se drží v ruce. Je vyroben v kombinaci bílé a nerezu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Kvalitní výkon

Tyčový mixér ORAVA RM-201 pracuje s výkonem 200 W. Postará se o to aby suroviny potřebné k vaření byly plnohodnotně zpracovány, přesně tak jak mají být. Poseká, rozmixuje, rozšlehají, přesně to co potřebujete. Nebude problém připravit suroviny například na lahodnou omáčku, nebo jiné produkty vaší kuchyně. Zpracovat také můžete například suroviny na přípravu koktejlů a jiných lahodných nápojů. Využití je různé, je to jen na vás a vaší fantazii.


2 rychlosti
Ruční ponorný mixér vám nabízí na výběr dvě rychlosti. Můžete si tedy podle toho, co plánujete zpracovat a jaký má být výsledný efekt, nastavit tu správnou rychlost. Při snadněji zpracovatelných surovinách vám postačí slabší rychlost. Pokud však potřebujete zpracovat odolnější suroviny, je třeba využít silnější rychlost.


Vyrobeno z nerezové oceli
Hlavní části tyčového mixéru, tedy sekací nůž a odnímatelná ponorná část, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jsou tedy velmi kvalitní a odolné. Zajistí vám kvalitní výkon a dlouhodobý provoz. Sekací nůž si poradí téměř se vším a kvalitně poseká a zpracuje co budete potřebovat.


Příjemné převedení
Ruční tyčový mixér ORAVA RM-201 je vyroben v příjemném provedení, kombinaci bílé barvy a nerezových komponentů. Zapadne mezi vaše kuchyňské spotřebiče svým vzhledem a svým výkonem bude plnohodnotným pomocníkem v kuchyni.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet rychlostí 2
  • Příkon 200 W
  • Pulzní spínač Ne
  • Drcení ledu Ne

Další vlastnosti

Značka: Orava
Počet rychlostí: 2
Pulzní spínač: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Energetické údaje

Příkon: 200 W

Funkce

Drcení ledu: Ne

Ostatní

Kód produktu: RM201

Všechny parametry

Recenze Orava RM-201

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orava RM-201