Orava RGO-102 AW


Jednodveřová chladnička, Energetická třída F, Objem: 90 l, Roční spotřeba energie: 107 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Šířka: 48 cm, Výška: 82,1 cm. Více info


Cena 4 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 47 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Orava RGO-102 AW v bílém provedení nabízí 90litrový užitný objem. Teplota v její vnitřní části se nastavuje mechanicky. Interiér chladničky je tvořen 3 skleněnými policemi, z toho 2 nastavitelné, dále zásuvkou na ovoce a zeleninu a 3 přihrádkami ve dveřích.

Možnosti využití

Jednodveřová chladnička Orava RGO-102 AW je ideální volbou pro umístění do menších kuchyňských prostor nebo domácností, které jsou vybaveny samostatnou mrazničkou. Vhodná je i do prostor, které mrazničku nevyžadují, jako je např. internát, chalupa, kancelář nebo hotel, v nichž poskytne potřebné podmínky pro uložení potravin nebo nápojů. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místností.

Objem a vybavení

Chladnička nabízí i přes malé rozměry dostatečně velký objem pro vaše potraviny. Její využitelný objem pro vaše potraviny je 90 litrů. Interiér je tvořen 3 skleněnými policemi plné šíře, z toho 2 nastavitelné, dále zásuvkou na ovoce a zeleninu a 3 přihrádkami ve dveřích. Úroveň hluku dosahuje 41 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 82.1 cm
Celkový čistý objem 90 L
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Orava RGO-102 AW

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

14. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • malá kompaktní