Orava OS-150 vystavený kus s plnou zárukou

Kvalitní a zdravá domácí ovocná šťáva - to je něco k nezaplacení. Ať už si na ní pochutnáte vy nebo vaše děti. Takovou šťávu vám dopřeje i nízkootáčkový odšťavňovač ORAVA OS-150. Je vybaven pomalým ale účinným otáčením lisu který pohání motor s příkonem 150 W. Tento pomalý pohyb zaručí kvalitní odšťavnění a zachování vitaminů. Odšťavňovač ORAVA OS-150 vám nabízí jednu rychlost a také i zpětný chod. Objem nádoby na odpad je jeden litr. To zabezpečí plynulý provoz. Heslo tohoto lisu je jednoduchost a zdravá příprava. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 30 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Zdravá provoz

Nízkootáčkový odšťavňovač ORAVA OS-150 vám nabídne opravdu zdravou šťávu. Je to způsobeno tím jak pracuje, protože je vybaven velkou inovací v oblasti odšťavňování. Pracuje velmi pomalu, čímž se šťáva získává šetrnější a zdravější. Šťáva získaná tímto způsobem je mnohem bohatší na vitaminy, vlákniny a živiny - toto potvrdil i nezávislý testovací institut. Tím pádem podporuje funkci zažívání a urychluje trávení. Vybaví vás větším množstvím energie a vitálností. Navíc tímto způsobem získáte z ovoce mnohem více šťávy!

Jednoduchá provoz

Odšťavňovač OS-150 je výjimečný i jednoduchostí provozu a údržby. Nabízí tichý chod a opravdu nízkou spotřebu energie. Lis dokáže nepřetržitě pracovat kvůli objemné nádobě na odpad, kterou není třeba často vyprazdňovat. Prostě jen budete dávat další a další ovoce do lisu a získávat šťávu bez nutnosti stálého přerušování činnosti a vyprazdňování odpadní nádoby. Ovoce a zeleninu můžete lisovat celé, nemusíte čistit a loupat, čímž ušetříte svůj drahocenný čas. I čištění je velmi jednoduché. Stačí vám na to jeden pohár, nebo nádoba, kterou použijete a jednoduše přístroj opláchete.

Elegantní vzhled

Nízkootáčkový odšťavňovač má vedle všech funkčních a technických přednostech i kvalitní a elegantní vzhled. Určitě zapadne do vaší kuchyně a bude její plnohodnotnou součástí i co se týče vzhledu. Je vyhotoven v provedení černé a stříbrné - barev, které se hodí ke všemu.

Nízkootáčkový odšťavňovač

 

 • Jedinečný a precizní způsob odšťavňování umožní získat maximum   nutričních hodnot, vitamínů, chuti ovoce a zeleniny
 • Větší výtěžnost šťávy z ovoce nebo zeleniny oproti běžným odšťavňovačem
 • Dvě 1l nádoby na šťávu a na dřeň
 • Dvoufázové sítko s rozdílnou velikostí otvorů v horní a spodní části
 • Tichý chod motoru, jednoduchá obsluha a čištění
 • Reverzní chod motoru brání ucpání a dovolí zpracovávat větší dávky bez potřeby čištění
 • Napájení 230V ~ 50Hz, 150W


    Rozměry (Š x V x H): 225 x 400 x 180 mm
    
Hmotnost: 4,1 kg

Parametry produktu

Základní parametry

 • Objem 1 L
 • Příkon 150 W

Další vlastnosti

Značka: Orava
Objem: 1 L
Počet rychlostí: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 22,5 cm
Hmotnosť: 4100 g
Výška: 40 cm
Hloubka: 18 cm

Energetické údaje

Příkon: 150 W

Ostatní

Kód produktu: OS-150

Všechny parametry

Recenze Orava OS-150

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orava OS-150