Orava Neptun 2v1


Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ne, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 50 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Automatická detekce povrchu: Ne, Flexibilní ohebný kloub: Ne, Pro domácnosti se zvířaty: Ne, HEPA filtr: Ano, Objem: 1,5 l, Vyjímatelná baterie: Ne, Informační display: Ne, Maximální hlučnost: 85 dB, Hmotnost: 3 kg. Více info


Cena 2 939 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 29 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezšňůrový tyčový vysavač Orava Neptun 2 v 1 bude vaším nepostradatelným pomocníkem. Ať už máte malé děti, domácí mazlíčky, vždy se nějaké to smítko najde. Aby byla vaše domácnost vždy perfektně uklizená, stačí vzít vysavač Neptun, který je vhodný na všechny povrchy. Netrčí mu žádné kabely, které by vás omezovaly a má výdrž baterie, se kterou vysajete klidně celý byt nebo dům. Nabíjení trvá 3 hodiny, v praktickém nabíjecím stojanu. A pokud toho nepořádku není až tak mnoho, proměňte tyčový vysavač na příruční a jednoduše nedejte nepořádku šanci. LED osvětlení integrované v hubici si posvítí i na to, co byste možná přehlédli. A protože je vybaven HEPA filtrem, ocení ho i alergici.

Bezšňůrový tyčový vysavač Orava Neptun 2 v 1 

  • Rychlé a jednoduché vysávání všech povrchů
  • Cyklónový systém s HEPA filtrem
  • Doba provozu cca 20 - 50 min
  • Integrovaný ruční vysavač pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu..
  • LED osvětlení integrované v hubici pro dobrou viditelnost při úklidu
  • Volnost pohybu při úklidu bez napájecího kabelu, s akumulátorom

Pomocník do každé domácnosti 

Bezšňůrový tyčový vysavač Orava Neptun 2 v 1 má integrovaný ruční vysavač pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu nebo vysávání vozidla. Kabely vám již nebudou překážet při úklidu. Díky Li-ion baterii, která na jedno nabití, můžete uklízet až 50 minut. Součástí vysavače je i cyklónový systém s HEPA filtrem. Tento systém pracuje na principu rotace vzduchu,který vysáváte, přičemž zachycuje hrubou špínu a větší kousky. To znamená, že pokud vysajete omylem větší věci jako například náušnici, prsten, najdete je v nádobě, ze které je snadno vyjmete. I s nejtmavšími kouty ve vašich pokojích vám pomůže LED osvětlení integrovaném v hubici. Vysavač je samostatně stojící, takže po úklidu jej snadno uskladníte.

Zapomeňte na kabely! 

Jelikož Neptun je z rodiny akumulárových vysavačů, v době provozu nepotřebuje být zapojen do elektrické sítě. Vás tak při úklidu neomezuje elektrická šňůra, která by vás "nepustila" do vedlejší místnosti, nebo se vám nevhodně ovíjela kolem nábytku nebo se vám pletla pod nohama.

2 v 1

Neptun v sobě spojuje výhody dvou výrobků - klasického nabíjecího tyčového vysavače a malého příručního vysavače. Jeden výrobek se tak postará o to, aby bylo u vás doma vždy čisto jako ze škatulky. I po velkém víkendovém úklidu nebo kdykoliv v týdnu, když na zem spadne drobek, vlas přistane na podlaze, prach s roztoči  se začne kupit v rozích a zvířecí chlup se právě zabodl do polštáře.

Vysaje nejen byt, ale i větší dům

Akumulátorový vysavač Neptun stačí zaparkovat do nabíječky, počkat, až se nabije (doba nabíjení je cca 3 hodiny) a vítězný boj nad špínou, drobky a prachem může začít. Na jedno nabití dokáže Neptun likvidovat nečistoty nepřetržitě:

  • 20 minut při vyšší rychlosti
  • 50 minut při nižší rychlosti

Za ten čas bez stresu vysajete nejen byt, ale i větší dům.

Usnadní život i alergikům

Vysavač Neptun je do boje s mikročástečkami prachu a drobnými drobky vybaven HEPA filtrem. Ten je schopen s minimálně 99,97 % účinností odstranit částice o velikosti 300 nanometrů a dlouhodobě se považuje za nejdokonalejší filtr na filtrování vzduchu. Díky tomu je vysavač Neptun nepostradatelným pomocníkem při úklidu i pro alergiky.

  • HEPA filtr usnadní život i alergikům.

Rotační kartáč 

Do boje s nečistotami je Neptun vybaven i vysoce účinnou podlahovou hubicí s elektrickým rotačním kartáčem, který to žádnému smetí nedaruje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3 Kg
Objem 1.5 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 50 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Neptun 2v1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno