Orava MH-05


Multihrniec/rýžovar, Příkon: 500 W, Celkový čistý objem: 1,5 l, Počet dávek rýže: 5, Automatické vypnutí, Barva: černá. Více info


Cena 1 229 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 12 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční rýžovar Orava MH-05 si poradí se všemi druhy rýže. Vnitřní nádoba má nepřilnavý povrch a objem až 1,5 litru. Po dovaření se automatický přepne do režimu Keep Warm.

Orava MH-05

  • Plně automatický provoz
  • Objem vnitřní nádoby: 1,5 l
  • Nádoba z nepřilnavým povrchem
  • Funkce Keep Warm
  • Světelná signalizace
  • Automatické vypnutí
  • Příslušenství: poklice z tvrdého skla, parní koš, speciální naběračka a odměrka

Velký pomocník

Multifunkční rýžovar Orava MH-05 si poradí se všemi druhy rýže a zaručí, že bude vždy perfektně uvařená. Rýžovar poslouží pro přípravu i jiných pokrmů jako např. polévky, omáčky, kaše, uvařit vajíčka, brambory, těstoviny a různé jiné. Díky jeho jednoduchému ovládání a automatickému provozu bude vaší povinností pouze vložení surovin a spuštění vaření. Zvládne připravit různé druhy jídel. Jeho velkou výhodou je přepnutí do režimu udržování teploty, přičemž teplotu dokáže udržovat až 6 hodin.

Ovládání a údržba

Ovládání přístroje je naprosto jednoduché a zvládne jej každý. Celý proces vaření spustí jedno tlačítko. Provoz je plně automatický, což znamená, že zařízení se po dovaření automaticky přepne do režimu Keep Warm. Jídlo z multifunkčního rýžovaru zůstane teplé i celý den, aniž by se rozvařilo, nebo ztratilo chuť a strukturu. Vnitřní nádobu z nepřilnavého povrchu lze mýt v myčce nádobí. K přenášení slouží postranní rukojeti a ke sledování stavu vaření či udržování tepla slouží světelné indikátory.

Příslušenství

Součástí balení je poklice z tvrdého skla, díky čemuž máte lepší přehled o stavu vaření pokrmů. Na jeho povrchu je otvor pro únik přebytečné páry. Díky plastovému úchopu se při otevírání nikdy nepopálíte. Další dodávanou částí je speciální naběračka a odměrka. Díky parnímu koši, který je také součástí balení, můžete spolu s rýží napařit například lahodnou zeleninu. Vaření v páře jí pomůže zachovat si důležité minerály a vitamíny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 1.5 L
Příkon 500 W
Ochrana proti vyvař.vody Ne
Počet dávek rýže 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava MH-05

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi