Orava LR-100BR (bílý) - odžmolkovač

299 Kč ? Ušetříte 17 % 249 Kč

Nákupem získáte 2,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Každý máme zkušenost s tím, že na našich oblíbených věcech se objevily žmolky. Například na kalhotách, nebo tričku, které rádi nosíme. Proto vám nyní nabízíme odžmolkovač ORAVA LR-100BR. Účinně vám odstraní žmolky ze všech druhů tkanin. O stavu napájení vás bude informovat kontrolka síťového připojení. Odžmolkovač ORAVA LR-100BR je vybaven i odnímatelnou průsvitnou nádobkou na žmolky. Odžmolkovač je možné využít i na akumulátorové napájení, které vydrží přístroj napájet dlouhou dobu. Pomocí tohoto odžmolkovače zajistíte pro své oblečení dlouhotrvající skvělý vzhled. Zobrazit celý popis

 • Sleva 17 %

Popis produktu

Výkon

Odžmolkovač ORAVA LR-100BR vám poskytne kvalitní výkon a velmi vám pomůže při údržbě vašich oděvů. Odstraní z oděvů nechtěné žmolky a zanechá jejich krásně hladké a pěkné na pohled. Odžmolkovač účinně odstraní žmolky ze všech druhů tkanin. Vaše oblečení bude stále v dobrém stavu a můžete jej kdykoliv použít bez obav o jeho vzhled.

Světelná indikace síťového připojení

Orava LR-100BR vám kromě kvalitního výkonu a odstranění nepříjemných žmolků na vašem oblečení poskytne i jednoduchou a přehlednou provoz. Například vás bude informovat o průběhu síťového připojení pomocí světelné kontrolky. Takto budete mít přehled o tom zda je odžmolkovač napájen ze sítě nebo bateriově, a tím pádem budete vědět jak dlouho jej můžete používat a podobně.

Průsvitná nádobka na žmolky

Odžmolkovač ukládá odstraněny žmolky do průsvitné nádobky. snadno si zkontrolujte stav jejího naplnění a budete vždy vědět kdy je třeba ji vyměnit. Nemůže se stát, že by odžmolkovač nepracoval pečlivě kvůli přílišnému naplnění nádobky.

Akumulátorový provoz

Pro pohodlné používání má zabudovaný nabíjecí akumulátor, který vydrží na jedno nabití 45 minut. Doba nabíjení je zhruba 8-10 hodin.. Můžete jej tedy využívat i mimo elektrickou síť a mít ho kdykoliv po ruce. To se hodí například na cestách, nebo na společenské akci kde jej můžete s sebou vzít av průběhu večera ještě vylepšit svou garderobu. 

 • Odžmolkovač tkanin
 • Vhodné na všechny druhy tkanin
 • Odnímatelný zásobník s jednoduchým vyprázdněním
 • Tři úrovně výšky střihu
 • Bezpečnostní pojistka
 • Zabudovaný nabíjecí akumulátor 2,4 V (600mA)
 • Napětí: 230 V
 • Příkon: 5 W

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Orava

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená

Ostatní

Kód produktu: LR-100 BR

Recenze Orava LR-100BR (bílý) - odžmolkovač

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 08.6.2020

Lenka, 25.5.2020

Jsem spokojená s produktem, dělá to co by se od něj očekávalo.

 • - Nabíjecí, takže člověk ušetří na bateriích
 • - Kvalitně odstraní nežádoucí žmolky z oblečení

Příslušenství k Orava LR-100BR (bílý) - odžmolkovač