Orava KM-800 W

509 Kč ? Ušetříte 14 % 439 Kč

Nákupem získáte 4,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Určitě mnoho z nás si rádi pochutnáme na kvalitní a kvalitně zpracované kávě. Důležité je i namletí kávy. I od pomletí hodně záleží, jaký bude výsledný efekt. Proto vám nyní nabízíme mlýnek na mletí kávy Orava KM-800. Objem mlýnku je 60 g, což jinak řečeno znamená přibližně 6 šálků kávy. Mlýnek na mletí kávy Orava KM-800 je opatřen nožem z kvalitní nerezové oceli. Mlýnek pohání výkonný 150 W motor. Dopřeje vám opravdu kvalitní zpracování kávy. Pomocí něj si zpracujete kávová zrna přesně tak jak vám to vyhovuje. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 14 %

Zvažte i tento produkt

Bosch TSM6A017C

Kávomlýnek Bosch TSM6A017C zajistí čerstvě umletou kávu pro více vůně. Pracuje při příkonu 180 W a poskytuje možnost mletí až 75 gramů zrnkové kávy najednou. Sekací nůž je z nerezavějící oceli pro…

 • Počet stupňů jemn.mletí: 1
 • Zásobník na kávu: 75 g
 • Ochrana proti připálení zrn: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Orava KM-800 W

 • Rovnoměrné namletí kávy během několika vteřin
 • Výkonný 150 W motor
 • 60 gramů kávových zrn na jedno mletí
 • Nůž z kvalitní nerezavějící oceli
 • Praktický a cenově výhodný
 • Stříbrné provedení

Objem 60g

Mlýnek na mletí kávy Orava KM-800 nabízí objem zpracovaných kávových zrn 60g. Takový objem postačí na přípravu cca 6 šálků kávy. Nemusíte tedy často využívat mlýnek, pokud například jste v domácnosti jen dva. Mlýnek vám připraví a kvalitně zpracuje kávová zrna. Umele jejich precizní a důkladně, abyste si vy mohli připravit tu nejlahodnější kávu, přesně podle vašich představ. Pití kávy je jedna z příjemnějších chvil dne, tak si ji vychutnejte naplno!

Nůž z nerezové oceli

O samotné mletí kávových zrn se mlýnek na mletí kávy Orava KM-800 postará pomocí nože z nerezové oceli. Nůž se důkladně postará o kávová zrna a rozseká je s velkou pečlivostí. Na konci mletí vám nabídne jemně umletou kávu, ze které si připravíte lahodnou kávu. Nůž je velmi odolný a zajistí vám dlouhodobý provoz.

Výkonný motor 150 

O pohánění mlýnku na mletí kávy Orava KM-800, tedy konkrétně nerezového nože, se stará výkonný 150 W motor. Pomocí něj a nože mlýnek zpracuje kávová zrna a dopřeje vám kvalitní kávu, na které si pochutnáte vy i vaši přátelé nebo rodina. Výkonný motor se postará o všechny typy zrn, ať už jsou upražena více nebo méně a mají různou tloušťku. Motor skvěle doplňuje nerezový nůž a vyrovná se mu co do kvality. Tyto dva komponenty jsou srdcem mlýnku a zajistí kvalitní výkon.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Zásobník na kávu 60 g
 • Ochrana proti připálení zrn Ne

Další vlastnosti

Značka: Orava
Zásobník na kávu: 60 g
Ochrana proti připálení zrn: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 700 g
Výška: 17,2 cm

Ostatní

Kód produktu: KM800

Všechny parametry

Recenze Orava KM-800 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orava KM-800 W