Orava EV1

339 Kč

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 3,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kuchyň bez kuchyňské váhy - to je nemyslitelná kombinace. V Každé kuchyni by měla být přítomna kuchyňská váha. Například digitální kuchyňská váha ORAVA EV1. Jedná se o váhu vybavenou kvalitním LCD displejem, který vás bude informovat o naměřených hodnotách. Hodnoty vám digitální kuchyňská váha odváží s přesností 1 ga to až do hmotnosti 5 kg. Digitální kuchyňská váha disponuje také funkcí dovažování. Můžete vážit s miskou i bez ní. O stavu napájení, tedy baterie bude informovat indikátor stavu baterie. Napájení je řešeno pomocí baterie 1 x 9 V. O šetření energií se postará automatické vypnutí. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Digitální kuchyňská váha Orava EV1 vám potraviny odváží velmi rychle a jednoduše. Je vybavena přehlednou miskou do které se budou suroviny jednoduše vkládat. Vše co potřebujete zváží s přesností na 1 g, přičemž dokáže pojmout a odvážit suroviny až do hmotnosti 5 kg. O všech naměřených hmotnostech vás bude informovat přehledný LCD displej. Digitální váha se jednoduše ovládá a nastavuje, vážení bude opravdu hračka.

Funkce dovažování

Funkce dovažování, také známá jako TARA funkce, přispěje k tomu, že digitální kuchyňská váha Orava EV1 bude vážit hmotnosti surovin opravdu velmi přesně. Funkce TARA pracuje na principu čistého vážení. Tedy váha se vynuluje po uložení misky a následně odváží přesně pouze čistou hmotnost suroviny. Nemusíte tedy pracně vypočítávat a odpočítávat váhu misky jak to dělaly naše babičky. Práci si třeba usnadnit když se dá.

Napájení

Kuchyňská digitální váha ORAVA EV1 je poháněna bateriovým napájením. O pohon se stará baterie 1 x 9 V. Váhu tedy můžete bez problémů přenášet a používat například i v létě venku nebo na chatě a podobně, když potřebujete například odvážit ovoce a podobně. Je praktická a přenosná. Váha navíc energii využívá rozumně. Je vybavena i funkcí automatického vypnutí, čímž se šetří energie baterie. Tím pádem vydrží déle v provozu a nemusíte často měnit baterie.

 • Kuchyňská váha
 • Vážení s miskou nebo bez misky
 • Funkce dovažování
 • Automatické vypnutí při nečinnosti
 • Vážení do 5 kg
 • Přesnost vážení: 1 g

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální nosnost
  5 Kg Maximální nosnost
 • Automatické vypnutí
  Ano Automatické vypnutí
 • Funkce tara
  Ano Funkce tara

Další vlastnosti

Značka: Orava
Maximální nosnost: 5 Kg
Včetně mísy: Ano
Jednotky míry: g - gram
Funkce tara: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Funkce

Časovač: Ne
Automatické vypnutí: Ano

Vzhled

Systém ovládání: dotykem

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne
Dietetická funkce: Ne

Ostatní

Kód produktu: EV1

Všechny parametry

Recenze Orava EV1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orava EV1