Orava Crater-8 červený


Bezdrátový reproduktor, Smart: Ne, Barva červená, 1 × reproduktor, RMS výkon: 5 W, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, AirPlay: Ne, NFC: Ne, FM rádio: Ano, DAB: Ne, USB port: Ano, AUX vstup: Ne, DAB: Ne, Ethernet/LAN připojení: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Certifikace IP 65, Vestavěný displej: Ne, Typ baterie: Li-Ion. Více info

Barva


Cena 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Kompaktní bezdrátový reproduktor Orava Crater-8 v červené barvě vám zpříjemní den kvalitní a čistou reprodukcí vaší oblíbené hudby, ať jste kdekoli. Díky praktickému poutku a voděodolnosti IP65 ho můžete vzít všude s sebou a přitom se nemusíte obávat vody ani prachu. Technologie Bluetooth vám umožní bezdrátově přehrávat playlisty z vašeho mobilu či tabletu a s funkcí True Wireless Stereo hravě propojíte najednou dva stejné reproduktory pro ještě lepší stereo zvuk. Zařízení je navíc vybaveno i FM rádiem, takže si můžete kdykoliv poslechnout oblíbené rozhlasové vysílání a s určitostí potěší i přítomnost USB portu. Integrovaná baterie s kapacitou 800 mAh zajistí až 10 hodin provozu na jedno nabití (v závislosti na používání).

True Wireless Stereo

Tento reproduktor lze použít i samostatně, ale pokud spárujete najednou dva Crater reproduktory, tak díky funkci True Wireless Stereo (TWS) vám z nich zazní parádní stereo zvuk, který lahodně zní a úžasně se nese prostorem.

Bluetooth bezdrátové připojení

Díky bezdrátové technologii Bluetooth bez použití jakýchkoliv kabelů stačí zařízení spárovat se zdrojem hudby a ta zazní nahlas v jasných a čistých tónech s vyladěnými basy. Hudbu tak můžete poslouchat při jízdě na kole či na procházce přírodou.

Ochrana proti stříkající vodě

Reproduktor je voděodolný, takže při poslechu hudby v exteriéru vás nepřekvapí ani déšť. Hudbu si dokonce můžete užít i s přáteli u bazénu.

Dynamický zvuk

Hudba, která zazní z přenosného reproduktoru, vám svou dynamikou rozproudí krev v žilách a vaše tělo rozvlní v rytmu hudby.

Snadný transport a mini rozměry

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se zařízení snadno přenáší, nezabírá mnoho místa a nebude vám na cestách překážet, ale zpříjemní vám den skvělou reprodukcí. Díky šňůrce si reproduktor můžete provléknout přes zápěstí a pevně uchopit do ruky, aby vám do kroku hrála vaše oblíbená hudba.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Zvukové formáty flac, mp3, wma
Frekvenční rozsah (Hz) 150-16000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 5 W
NFC Ne
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Crater-8 červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno