Orava Chef 1400W

Hmotnost: 4.7 Kg, Objem: 7 L, Počet rychlostí: 6, Příkon: 1400 W, Pulzní spínač: Ano, Funkce robota: strouhání, Mlýnek na maso: Ano, Počet nástavců: 6, Materiál nádoby: nerez

Top příslušenství

Popis produktu

Multifunkční kuchyňský robot Orava Chef 1400W zajistí bezproblémový chod a maximální spokojenost s výsledkem, díky vysoce výkonnému 1 400 W motoru s 6 rychlostmi a funkcí Pulse. S planetárním pohybem nabízí profesionální mixování, míchání, hnětení i šlehání. Disponuje nerezovou mísou o objemu až 7 litrů s možností využití ochranného krytu proti rozstřiku surovin. Na kovovém mlýnku na maso snadno rozsekat maso a na struhadle s 3 různými velikostmi můžete krájet a strouhat zeleninu a ovoce do salátů. Součástí výbavy je i praktická 1,5l skleněná mísa na mixování. Bezpečnost zajistí gumové přísavné nožičky pro stabilní uchycení na kuchyňské desce.

Multifunkční kuchyňský robot Orava Chef 1400W

  • Příkon: 1400 W
  • Objem nerozovej nádoby: 7L
  • Počet rychlosti: 6
  • Režimu Pulse
  • Planetární pohyb
  • Odolné nástavce na šlehání, hnětení, a míchání
  • Kovový mlýnek na maso s třemi nástavci
  • Nástavec na strouhání s 3 struhadly
  • Forma na cukroví

Multifunkční kuchyňský robot

Vypadá a pracuje jako šéfkuchař. Kuchyňský robot ve stylovém bielom- černém provedení s nerezovou mísou působí si najde své místo v každé kuchyni bez ohledu na zařizovací styl. Jeho silnou stránkou není jen jeho elegantní vzhled, ale i jeho schopnosti, které zaujmou nejednu hospodyňku. I nejtěžší úkoly zvládne díky 1 400 W motoru, 6 rychlostem a režimu Pulse. V nerezové míse o objemu 7 l uhněte, vyhnieti i vyšlehá dokonalé těsto i krémy do koláčů. Na kovovém mlýnku na maso snadno rozemele maso na poctivý domácí hamburger. Stejně si poradí bez velkých obtíží s klobásamy a jitrnicemi. Na struhadle s 3 různými velikostmi můžete krájet a strouhat zeleninu a ovoce do salátů, ale i na sladké a slané koláče. Obsahem balení je i praktická 1,5l skleněná mísa na mixování, která je jako stvořená přípravu polévek, omáček i zdravím nabitých smoothies. S jeho pomocí hravě vyčarujete i fajn cukrovinky. Snadno se rozebírá na menší části, které snadno umyjete pod tekoucí vodou. O bezpečnost se postarají gumové přísavné nožičky pro stabilní uchycení na pracovní ploše.

Výkonný motor

Multifunkční kuchyňský robot Orava CHEF disponuje vysokovýkonným 1 400 W motorem. Robot se nevzdává, pracuje rychle, precizně a vytrvale, dokud není práce stoprocentně hotová. Díky svému výkonnému motoru dokáže pracovat dlouho, aniž byste museli dělat dlouhé přestávky na "odpočinutý motoru". Expresně tak máte vyšlehané, nastrouhané, uhnětené, aby vám zůstalo více času na relax.

Planetární pohyb

Jedná se o moderní způsob míchání ingrediencí, kterým jsou vybaveny kvalitní kuchyňské roboty. Planetární systém míchání znamená, že zatímco metla se pohybuje jedním směrem, ložisko se otáčí směrem opačným, a tím dochází k dokonalému promíchání ingrediencí. Nezáleží na tom, zda šleháme jeden vaječný bílek nebo 2,4 kg chlebového těsta. Výsledkem je dokonale smíšená směs surovin do jednolité, dokonale propracované hmoty - a je jedno, zda takto potřebujete vyšlehat jen trochu sněhu na koláč nebo uhníst dvojitou porci kynutého těsta na rodinnou oslavu.

Příslušenství

Kuchyňský robot je multifunkční zařízení, které v jediném spotřebiči spojuje mnoho různých způsobů využití. Čím větší je příslušenství robota, tím pestřejší je jeho využití. V příslušenství proto najdete: nerezovou mísu, skleněnou nádobu mixéru, hnětací hák, hnětací a šlehací nástavec, kovový mlýnek s 3 nástavci, nástavec na strouhání s 3 různými disky, příslušenství na plnění klobás a jitrnic, formu na přípravu cukrovinek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 4.7 Kg
Objem 7 L
Počet rychlostí 6
Příkon 1400 W
Pulzní spínač Ano
Funkce robota strouhání
Mlýnek na maso Ano
Počet nástavců 6
Materiál nádoby nerez

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Chef 1400W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno