Orava Airy-3 horkovzdušná fritéza


Horkovzdušná fritéza, Příkon: 1400 W, Kapacita fritézy: 3,5 l, Nastavitelná teplota, Indikace dosažení teploty, Nepřilnavý povrch, Časovač, Barva: černá. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Horkovzdušná fritéza Orava Airy-3 umožňuje přípravu jídla s minimálním množstvím tuku. Nabízí nastavení teploty od 80 do 200 °C a 8 předvolených programů.

Horkovzdušná fritéza Orava Airy-3

  • Příprava jídla bez tuku
  • Cirkulující horký vzduch připraví potraviny ze všech stran šetrně a rychle
  • 8 přednastavených programů
  • Digitální dotykový LED panel
  • Koš o objemu 3,5 l

Šťavnatá a křupavá jídla

Horkovzdušná fritéza Orava Airy-3 je určena pro tepelnou úpravu mražených či čerstvých surovin. Pomůže vám přichystat úsporně a bez zbytečného tuku vaše oblíbená jídla. Revoluční konstrukce a větrací technologie fritézy o výkonu 1 400 W zaručují rovnoměrné a šetrné působení tepla na potraviny. Teplotu a délku přípravy jídla lze nastavit digitálně na LED dotykovém panelu. Na výběr máte z rozsahu teploty od 80 do 200 °C a z 8 předvolených programů, které slouží k přípravě hranolků, kuřecích filet, steaků, hamburgerů či jiných dobrot. Pokud nechcete používat žádný z programů, můžete si sami určit požadovaný čas a teplotu pro přípravu daného pokrmu. Výsledkem používání horkovzdušné fritézy je téměř 60% úspora času a jídlo, které si zachovává šťavnatost a křupavost.

Intuitivní ovládání

Horkovzdušná fritéza se intuitivně ovládá na dotykovém LED displeji. V návodu naleznete doporučené časy, teplotu a gramáž pro přípravu oblíbených pokrmů. Uplynutí časového limitu vám Orava Airy-3 bude signalizovat zvukem.

Šetrnější a zdravější

Podobně jako příprava jídla v páře, i příprava jídla cirkulujícím horkým vzduchem představuje moderní styl stravování 21. století. Svých pečených a fritovaných gastro hitů se proto nemusíte vzdát kvůli strachu z vysokého chorelesterolu, z nadváhy a trávicích potíží. Jednoduše začněte fritovat a péct šetrněji a zdravěji - téměř bez oleje, jen za pomoci cirkulujícího horkého vzduchu.

3,5litrový koš

Fritované a pečené dobroty milují malí i velcí. Během nedělního oběda, pro rychlou večeři i na párty by chtěl mít každý svou porci na talíři co nejdříve. Tehdy oceníte 3,5litrovou kapacitu varného koše.

Bezpečné používání

Při práci s fritézou Airy-3 se nemusíte bát horké rukojeti. Navíc varný koš a pánev mají nepřilnavý povrch, takže se jednoduše čistí.

Experimentujte

Používáte fritézu jen pro přípravu hranolek? Nebojte se v ní vyzkoušet například sladké muffiny, chutný chléb či pořádnou porci masa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Orava
Časovač Ano
Příkon 1400 W
Nepřilnavý povrch Ano
Indikace dosáhnutí teploty Ano
Kapacita fritézy 3.5 L

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Airy-3 horkovzdušná fritéza

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi