Orava Acuvac


Ruční vysavač, Doba nabíjení: 2 h, Provozní doba: 15 min., Typ baterie: Li-Ion, Bezdrátové: Ano, Objem: 0,1 l, Omyvatelný filtr: Ano, Mokré vysávání: Ne, Indikace stavu nabití: Ne. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S mini ručním vysavačem Orava Acuvac budete mít kolem sebe vždy pořádek. A je jedno, jestli budete v kanceláři nebo v autě. Acuvac můžete používat kdekoliv. Navzdory kompaktnímu provedení, s váhou pouhých 0,9 kg, se může pochlubit velkou sací silou. Nabíjí se prostřednictvím USB-C portu, tedy ho můžete nabíjet nabíječkou k telefonu, připojením k počítači nebo v autě přes USB konektor. Po 2 hodinách nabíjení vám bude k dispozici 15 minut. Šikovný kartáček 2 v 1 je ideální pro boj s nepořádkem ve vašem autě - zatočí s prachem na palubní desce, autorádiu a reproduktorech.

Mini ruční vysavač Orava Acuvac

  • Mini rozměry a zajímavý design
  • Pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu nebo vozidla
  • Nabíjení baterií přes USB-C port
  • Doba provozu: max. 15 min. bez dobíjení

Pro pořádek vždy a všude

Ruční vysavač Orava Acuvac zaujme svým elegantním designem. Kompaktní rozměry umožňují uskladnění vysavače kdekoliv. Můžete ho mít stále po ruce, ať už v autě nebo v domácnosti, a okamžitě reagovat v případě potřeby. Hmotnost pouze 0,9 kg také přispívá k snadnější manipulaci. Objem nádoby na odpad je 100 ml, po naplnění ji jednoduše vysypete. Nabíjení baterií přes USB-C port trvá cca 2 hodiny (+/- 0,5 h) a následně v provozu až do 15 minut.

USB-C nabíjení

Orava Acuvac pohodlně nabijete přes USB-C konektor, takže vám doma nestraší žádná další nabíječka. Můžete ho nabít přes nabíječku k telefonu, připojením k počítači nebo v autě přes USB konektor. Po 2 hodinách nabíjení je připraven na 15minutový zátah v boji proti smetí a prachu. Nečistoty padají do 100 ml zásobníku na těle vysavače, který po dovysávání lehce vysypete, aby byl připraven zase posloužit dokonalému pořádku.

Šup do auta

Bezšňůrový akumulárový vysavač Orava Acuvac je lehoučký, váží jen 900 g. Má kompaktní rozměry a snadno se přenáší. Navzdory velké sací síle expresně vysát doma i v autě, nezabere mnoho místa. Nechte si ho odložený ve dveřích auta nebo jej doma zavěste za praktické ouško.

Štěrbinová a kartáčová hubice

V balení vysavače je i šikovný nástavec - kartáč 2 v 1, který vám umožní efektivně vysát drobky na podlaze i na sedadlech v autě a zatočit i s prachem na palubní desce, autorádiu a reproduktorech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 900 g
Doba nabíjení 2 hod.
Indikace stavu nabití Ne
Objem 0.1 L
Umývatelný filtr Ano
Provozní doba 15 min.
Mokré vysávání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava Acuvac

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno