Orange County Smokers 60360003

Nákupem získáte 99,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrická udírna Orange County Smokers je určena pro uzení masa či ryb na vaší zahradě nebo terase. Je vyrobena z kvalitní oceli s nerezovou povrchovou úpravou s černými prvky. Disponuje kvalitním topným článkem s výkonem 1 600 W. Díky jednoduché obsluze je vhodná i pro začátečníky. Zabudovaný teploměr vám umožní lépe kontrolovat a nastavovat teplotu při uzení. Udírna má dveře s dvojitou stěnou a magnetickým uzávěrem. Poskytuje tři mřížky a tři závěsné háky. Čtyřpatrová udírna vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu pokrmů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vhodná na výrobu domácích uzených pokrmů

Pokud i vy preferujete před koupenými uzenými výrobky raději domácí, udírna je vhodný nástroj jak si připravit vlastní domácí kvalitní klobásky, různé druhy uzeného masa nebo ryb. Na rozdíl od běžného grilu, uzené produkty zůstanou šťavnatější, protože vlhkost zůstane v komoře po delší dobu a její vypařování probíhá pomaleji. Udírna také dodá potravině typickou oblíbenou kouřovou chuť.

Výkonná udírna z kvalitních materiálů

Na výrobu udírny byla použita kvalitní leštěná nerezavějící ocel. Má kvalitní topný článek o výkonu 1 600 W. Pro bezpečnou manipulaci s udírnou jsou k dispozici dveře s dvojitou stěnou a magnetickým uzávěrem. Součástí udírny je praktická miska určená na odkapávání oleje.

Dostatečný prostor pro přípravu pokrmů

V udírně se nacházejí tři mřížky, které zajišťují dostatečnou plochu pro přípravu pokrmů s rozměry 40 × 22,5 cm. K dispozici jsou i tři háky na zavěšení uzeného masa či ryb a čtyři různé polohy pro umístění mřížek.

Vestavěný teploměr

Součástí udírny je také vestavěný teploměr s regulátorem, který umožní velmi snadno kontrolovat a regulovat teplotu při přípravě pokrmů. Usnadní tak uzení i pro začátečníky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 73 cm
  • Hmotnost 16 Kg
  • Zdroj tepla elektrický

Další vlastnosti

Značka: Orange county smokers
Zdroj tepla: elektrický

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 73 cm
Výška: 73 cm
Hloubka: 38,5 cm
Hmotnost: 16 Kg

Obsah balení

Obsah balení: udírna

Ostatní

Kód produktu: 60360003

Všechny parametry

Recenze Orange County Smokers 60360003

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orange County Smokers 60360003