Orange County Smokers 16360016

Nákupem získáte 34,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Tato elektrická udírna Melissa je určena pro každého milovníka grilování a uzení. Umožní vám připravit chutné grilované maso či ryby. Je vhodná na zahradu, terasu či balkon. Je vyrobena z kvalitní leštěné 0,6 mm oceli. Součástí udírny je grilovací spirála s výkonem 1 100 W s nylonovým držadlem. Jednoduchá konstrukce udírny umožňuje rychlé čištění. Udírna je velmi jednoduchá na obsluhu. Je tak vhodná i pro začínající kuchaře. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Určená na výrobu domácích uzených pokrmů

Elektrická udírna vám umožní připravit si vlastní domácí kvalitní klobásky, různé druhy uzeného masa nebo ryby. K dispozici je praktická odnímatelná spirála která umožňuje i uzení se štěpkami, hoblinami nebo grilovacími paletami. Na rozdíl od běžného grilu, uzené produkty zůstanou šťavnatější, protože vlhkost zůstane uvnitř po delší dobu a její vypařování probíhá pomaleji.

Vhodná na gril párty a oslavy

Je vhodná nejen na uzení ale také na grilování. Díky této šikovné udírně budete králem každé grilování a nabídnete své návštěvě pravý gurmánský zážitek. Kompaktní provedení umožňuje grilovat na zahradě, terase či balkoně.

Jednoduchá obsluha a údržba

Udírna je určena pro venkovní použití. Jednoduchá konstrukce udírny umožňuje rychlé čištění. Součástí udírny je i odkapávací miska, kterou můžete jednoduše vyjmout a vyčistit. Díky stabilnímu ale kompaktnímu provedení je možné udírna velmi snadno uschovat nebo přenést na jiné místo.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 44 cm
  • Hmotnost 5,5 Kg
  • Zdroj tepla elektrický

Další vlastnosti

Značka: Orange county smokers
Zdroj tepla: elektrický

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 62 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 5,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: udírna

Ostatní

Kód produktu: 16360016

Všechny parametry

Recenze Orange County Smokers 16360016

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Orange County Smokers 16360016