Oral-B Smart 6 6000N CrossAction

Elektrický zubní kartáček Oral-B Smart 6 6000N CrossAction vám přinese nový zážitek z čištěním zubů. Nejenže disponuje bluetooth připojením s možností spárováním s aplikací ve vašem smart zařízení, ale taktéž poskytuje celou řadu výhod. Senzor tlaku bude pomáhá chránit vaše dásně před podrážděním, speciální hlavice a program bude napomáhat k bělejšími úsměvu a 3D technologie zajistí dokonalou ústní hygienu, s maximálním odstraněním zubního plaku. Na jedno nabitím vám vydrží kartáček pracovat až 2 týdny a k dispozici máte 5 režimů čištění. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 35 %
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Oral-B Smart 6 6000N CrossAction 

 • Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku: v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem čistí kulatá kartáčková hlavice lépe a za 30 dnů zajišťuje zdravější dásně
 • Chraňte si dásně: regulace tlaku snižuje rychlost čištění a indikátor SmartRing upozorňuje, abyste při čištění zubů tolik netlačili
 • Už od prvního dne šetrně bělí zuby tím, že odstraňuje povrchové skvrny
 • Mějte jistotu, že si čistíte zuby správnou dobu díky profesionálnímu 2minutovému časovači
 • 5 režimů čištění včetně režimu péče o dásně, bělicího a jemného režimu
 • Lepší výsledky čištění se zpětnou vazbou v reálném čase díky propojení Bluetooth a aplikace Oral-B
 • Lithium-iontová baterie vydrží až 2 týdny na 1 nabití

Vyzkoušejte Oral-B Smart 6 od značky, která vám přinesla vůbec jako první elektrický zubní kartáček s možností propojení s chytrým telefonem. Elegantní bílá rukojeť elektrického zubního kartáčku 6000N zlepšuje návyky v ústní hygieně. Bez problému se připojí k aplikaci Oral-B ve vašem telefonu a pomocí zpětné vazby v reálném čase vám pomůže čistit si zuby lépe. Vy si zlepšíte své návyky v čištění zubů a unikátní kartáčková hlavice Oral-B se už postará o všechno ostatní. Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Získáte tak zdravější dásně, a protože odstraňuje povrchové skvrny, začne být od prvního dne čištění bělejší i váš úsměv. Nejen to – kartáček pomáhá chránit citlivé dásně díky nastavitelné technologii kontroly tlaku, která snižuje rychlost čištění a upozorňuje tak, abyste byli šetrnější, pokud při čištění na zuby příliš tlačíte. Díky inteligentnímu vedení, které zubní kartáček Oral-B Smart 6 6000N poskytuje, si zlepšíte návyky v ústní hygieně i zdraví ústní dutiny. Není se čemu divit, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značkou zubních kartáčků na světě. Elektrický zubní kartáček Oral-B Smart 6 6000N je kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavicemi: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně. Jemně bělí zuby už od prvního dne díky lešticí vložce, která drží zubní pastu a aplikuje ji tam, kde je k odstranění povrchových skvrn zapotřebí. Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a upozorní vás, pokud budete na kartáček příliš tlačit.

Bělejší zuby od prvního dne

Jemně bělí zuby už od prvního dne díky lešticí vložce, která drží zubní pastu a aplikuje ji tam, kde je k odstranění povrchových skvrn zapotřebí.

Chrání dásně

Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a upozorní vás, pokud budete na kartáček příliš tlačit.

Lepší návyky při čištění zubů

Kartáček Oral-B Smart 6 6000N se spojí s aplikací Oral-B a zajišťuje tak inteligentní vedení při čištění zubů. Aplikace poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, čímž pomáhá zlepšovat návyky při čištění zubů a sledovat zlepšení.

Pokrokové čištění dle vašich potřeb

Zubní kartáček Oral-B SMART 6 6000N má pět režimů čištění, ze kterých si můžete vybrat podle svých potřeb a indikátor SmartRing s možností nastavení různých barev dle vašeho stylu.

Více než dva týdny čištění na jedno nabití

Oral-B Smart 6 6000N má moderní lithium-iontovou baterii, takže vydrží nabitý déle až dva týdny. Nabíječku tak můžete klidně nechat doma i při cestě na dovolenou.

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

Obsah balení:

 • 1 rukojeť s nabíječkou
 • 3 kartáčkové hlavice
 • 1 cestovní pouzdro
 • držák na chytrý telefon

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet programů 5
 • Rychlost zubního kartáčku 8800 pohyb/min
 • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Oral-b
? Smart: Ano
Rychlost zubního kartáčku: 8800 pohyb/min
Režim zubního kartáčku: Nastavení intenzity

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 655 g
Výška: 25,3 cm
Hloubka: 17,7 cm

Obsah balení

Obsah balení: prémiové cestovní pouzdro

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 5
Nastavitelná rychlost: Ano

Další parametry

Tlakový senzor: Ano
Zdroj napájení: AKU
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Typ zubního kartáčku: Oscilačně-rotační
Určení zubního kartáčku: Dospělý

Ostatní

Kód produktu: SMART 6N CROSS ACTION

Všechny parametry

Recenze Oral-B Smart 6 6000N CrossAction

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Oral-B Smart 6 6000N CrossAction