Oral-B EB10-2 Kids Frozen náhradní kartáčky (2ks)

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

299 Kč

Rezervace je zdarma

Cena v e-shopu:

299 Kč

Doprava již od 59 Kč

Skladem nad 5 ks Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 2,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Dětské náhradní hlavice Oral-B EB10-2 Kids Frozen s oblíbeným dívčím motivem pohádky Ledové království. Mají velmi jemná vlákna, které perfektně vyčistí dětské zoubky a nepodráždí jejich citlivé dásně. Kartáček sám upozorní, kdy je třeba vyměnit čistící hlavičku. Modré vlákna Indicator postupně blednou a když jsou z poloviny vybledlé, je čas výměny.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Důkladné, ale jemné čištění zubů

Menší kartáčková hlavice je speciálně navržená pro ústní dutinu dětí. Speciální vlákna zaručují šetrné a super-jemné čištění. Prostřední řada delších vláken zaručuje důkladné čištění žvýkacích plošek a mezizubních prostorů zubů.

Extra měkká vlákna

Kartáčková hlava elektrického zubního kartáčku má extra měkká vlákna, takže vaše dítě získá komplexní čistotu a zároveň se také naučí správné návyky v péči o ústní dutinu. Design je ideální pro děti od 3 let, dokonale vyhovuje menším ústům a dětem vkládá do jejich rostoucích rukou účinný a přesto šetrný nástroj k čištění zubů.

Kartáčkovou hlavu vyměňte každé 3 měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměnit kartáčkovou hlavici každé tři měsíce za novou. Kartáčkové hlavice Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou a upozorní vás na potřebu výměny.

Nahoru

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Oral-b

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 2 cm
Hmotnost: 15 g
Výška: 22 cm
Hloubka: 6 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2ks Náhradní hlavice Frozen

Nahoru

Recenze

Nahoru