Oral-B EB 50-6 Cross Action náhradní hlavice (6ks)

699 Kč ? Ušetříte 7 % 649 Kč

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 64,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Oral-B EB 50-6 Cross Action náhradní kartáčové hlavice se speciálními vlákny CrissCross, uloženými ve dvou protilehlých řadách vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor. Kulatá čistící hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů a optimálně pokryje celý povrch zubu. Balení obsahuje 6 ks náhradních hlavic. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 7 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Bezpečnost elektrických zubních kartáčků Oral-B

Zubaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*

Kartáčkové hlavice Oral-B jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři. Kulatá kartáčková hlava je inspirována profesionálními nástroji dentistů. Jejich vlákna jsou při výrobě speciálně řezané laserem do zaobleného tvaru, a tím jsou velmi šetrné k zubní sklovině a dásním. Kartáčkové hlavice Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky (mimo kartáčku Pulsonic), pro dosažení dokonalé čistoty ústní dutiny.** Najděte si tu pravou kartáčkovou hlavici, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 *na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny
 **vs. čištění manuálním zubním kartáčkem

Vlákna CrissCross

Kartáčková hlavice Oral-B CrossAction má zkosená vlákna v úhlu 16°. Kartáčková hlavice je speciálně navržena tak, aby optimálně pokryla povrch celého zubu. Vlákna pronikají hluboko do mezizubních prostor a odstraňují více zubního plaku v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.

Kartáčková hlava inspirována nástroji zubních lékařů

Kartáčková hlava, inspirovaná nástroji zubních lékařů, obklopí svými vlákny každý zub a technologie čištění elektrického zubního kartáčku odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Kartáčkovou hlavu vyměňte každé 3 měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměnit kartáčkovou hlavici každé tři měsíce za novou. Kartáčkové hlavice Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou a upozorní vás na potřebu výměny.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Oral-b

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 18 cm
Hmotnosť: 0,073 g
Výška: 22 cm
Hloubka: 1,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: 6x Cross Action

Ostatní

Kód produktu: EB 50-6 CROSACTION

Recenze Oral-B EB 50-6 Cross Action náhradní hlavice (6ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Oral-B EB 50-6 Cross Action náhradní hlavice (6ks)